Program doktorského studia v oblasti zaměstnání

Program pro doktorské studium Rocky Mountain College je jedním z prvních programů doktorského studia v oblasti pracovního lékařství v Montaně ve státě Montana. Jako postgraduální studium, vstupní doktorský titul, musí uchazeči splnit všechny požadavky na bakalářský titul před zařazením do programu. Celková délka programu je 115 kreditních hodin, 3,0 let (devět semestrů). Kurikulum zahrnuje dva 12-týdenní zkušenosti z terénní práce a jeden 16-týdenní doktorský zážitek.

Co je to zaměstnání?

Pracovníci z povolání se ptají Co je pro vás důležité? ne Co je to s tebou?

V nejjednodušších termínech, terapeuti z povolání a asistenti z povolání pomáhají lidem po celou dobu života účastnit se věcí, které chtějí a musí dělat prostřednictvím terapeutického využití každodenních činností (povolání). Mezi obvyklé intervence v oblasti zaměstnání patří pomoc postiženým osobám plně se zapojit do školní a sociální situace, pomáhá lidem, kteří se zotavují z úrazu, získat zpět dovednosti a poskytuje podporu starším dospělým zažívajícím fyzické a kognitivní změny (AOTA.org).

RMC OTD Mission Statement

Rocky Mountain College doktorát Rocky Mountain College v programu zaměstnávací terapie připravuje klinické lékaře, pedagogy, výzkumné pracovníky a budoucí vedoucí pracovníky v oboru prostřednictvím zážitkových, zkušenostních a důkazových vzdělávacích příležitostí k rozšíření znalostí o přínosech z povolání v oblasti zdraví a překládání těchto poznatků do různých terapeutických prostředí.

Tuto misi plníme tím, že přijmeme naše základní hodnoty:

  1. oceňování mezioborových terapeutických přístupů (vlákno 1)
  2. zahrnující rozmanitost a angažovanost komunity (Téma 2)
  3. podpora celoživotního učení založeného na důkazech (téma 3)
  4. obhajovat základní hodnotu poskytování služeb založených na zaměstnání a zaměřených na klienta, aby se zlepšilo zdraví, pohoda a kvalita života pacienta (téma 4)

Zakládající programový ředitel

Jsem vášnivý z povolání terapeutické terapie. Cvičil jsem jak v pediatrii, tak v geriatrii v Severní Karolíně, Texasu, Kansasu a Virginii. Za poslední čtyři roky jsem byl ředitelem programu OT na James Madison University ve Virginii. Po 30 letech je čas přijít domů. Jsem tak potěšen, že spolupracuji s Rocky Mountain College abych nabídl klinický doktorát v zaměstnání.

Twylla M. Kirchenová, Ph.D., OTR / L

Program RMC OTD, zakládající ředitel
twylla.kirchen@rocky.edu
Životopis
540.746.6640

Doktorský studijní program doktorského studia na Rocky Mountain College je v procesu akreditace Akreditační radou pro vzdělávání v oblasti terapeutiky (ACOTE); 4720 Montgomery Lane; Suite 200; Bethesda, MD 20814-3449; 301-652-2682; www.acoteonline.org. Údaje o výkonnosti programu v Národní radě pro certifikaci v zaměstnání (NBCOT) pro všechny školy jsou k dispozici na internetových stránkách NBCOT. Rocky Mountain College NBCOT národní certifikační zkouška data budou k dispozici, když program obdrží plnou ACOTE akreditaci a po první studentské kohortě sedí pro zkoušku.

Požadavky na absolvování studia

Studenti musí splňovat následující požadavky pro absolvování odborného titulu z programu RMC OTD:

  1. Úspěšně absolvovat všechny akademické požadavky a být v dobrém stavu s akademií.
  2. V rozsahu, v němž jsou tyto informace sděleny kolegiu, vykazují v úsudku požadovanou profesionalitu, charakter a profesionální slib.
  3. Uspokojivě vyřeší veškeré finanční závazky vůči kolegiu.
  4. Prokázat způsobilost technických norem.

Konečnou odpovědnost za splnění požadavků na absolvování studia je student, a proto by se každý student měl seznámit nejen s učebními osnovami, ale i s akademickými předpisy kolegia.

Program se vyučuje na:
Angličtina
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
3 let
Price
12,000 USD
Cena za semestr.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date