Read the Official Description

Self-chodil DBA

Doktor of Business Administration (DBA) je navržen tak, aby kultivovat vedení nezbytné řešit výzvy vrcholového vedení na mezinárodní úrovni. Doktorský titul s manažerskou EHP umožňuje vrcholových manažerů prohloubit své odborné znalosti, přispět k poznání svého povolání, a připravit se na komplexní analýzy a rozhodování požadovaných od vrcholového vedení. Program klade důraz na pochopení řízení, jak je systém; chápat tak, že působí v organizace, odvětví a kultury.

Hlavním cílem programu je posílit vedoucí manažery, živnostníky, podnikatele, výzkumníky a schopnost pokračovat v rozvoji svých povolání tím, že prosazuje moderní teorie a praxe. Tento program připravuje kandidáty na kariéru v oblasti vyšších manažerských pozic tím, že podporuje intelektuální přínos a praktické využití pokročilé podnikové teorie.

Mezinárodní zkušenosti jsou rozhodující pro dnešní výkonné moci. ISM nabízí zájemcům možnost splnit své studijní požadavky prostřednictvím kombinace seminářů v jedné nebo více z našich míst, a e-learning. Tato flexibilita umožňuje DBA studentům získat skutečný vhled do podnikových politik a kulturu jednotlivých zemí.

Kandidát Profile

Zájemci pocházejí z různých profesí, od úspěšných podnikatelů do generálních ředitelů, aby diplomaté, konzultanty a řady dalších profesí. DBA kandidátů spojit tento program k prohloubení svých odborných znalostí, spolupracovat a vytvářet sítě s jejich vrstevníky a členy fakulty, a připravit se na komplexní analýzy a rozhodování požadovaných vrcholového vedení.

  • Vzdělání - Hold bakalářský titul nebo jeho ekvivalent z akreditované bakalářské instituce a ukončení programu na magisterské úrovni
  • Pracovní zkušenosti - Průměr osm let vrcholového manažerských zkušeností, stabilní kariéru progrese se zvyšující se profesní odpovědnosti
  • Jazyky - silné pochopení psané a mluvené angličtiny je povinná

Kde

Kromě svých pařížských seminářů, program nabízí studentům možnost, aby se firemní kontakty a sledovat akademické studium v ​​některých z nejvýznamnějších světových obchodních metropolí s strategických partnerství ISM: v St. John je univerzita v New Yorku, Amity University v New Delhi, HSM Educação v São Paulu, a Fudan University v Šanghaji.

Mezinárodní Kombinace

New York, New Delhi, São Paulo, a programy Shanghai představují přibližně 2,5 kreditů za týden studia, s celkem 5 úvěrů možných každé relaci. Studenti mají možnost zúčastnit se jednoho ze tří, dvou týdenní zasedání, nabízené v New Yorku. Studenti se mohou také zapojit do New Delhi, São Paulo, a programy Šanghaji.

Program taught in:
Angličtina

See 1 more programs offered by ISM - International School of Management »

This course is Online & Campus forma
Start Date
Mar. 2019
Sept. 2019
Duration
4 - 6 let
Kombinované
Price
84,562 USD
64,016 EUR-za sponzorování firmy
Deadline
By locations
By date
Start Date
Mar. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Mar. 2019

Location
Application deadline
End Date

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date