1

Mezinárodní škola pro pokročilá studia (SISSA), Mezinárodní centrum pro genetické inženýrství biotechnologie (ICGEB), University of Terstu a University of Udine nabídnout nový společný program PhD v molekulární biologii (Jumbo).

Hlavním posláním Jumbo trénovat nadšené mladé vědce z rozvinutých a rozvojových zemí využívat pokročilé molekulární nástroje s hlubší porozumění jejich vědeckých a technických možností a omezení. Studenti, kteří dokončí tento doktorského studia bude mít solidní zázemí v různých aspektů Molekulární biologie a související metodiky, včetně bioinformatiky a strukturní biologie, aby bylo možno účinně využít nové funkce pro výzkumné účely vědecké a technické. Studenti budou mít prospěch z obdržení jejich školení v oblasti molekulární biologie v aktivní a vzrušující výzkumném prostředí ze čtyř prestižních institucí.

Kromě toho budou doktorandi těžit ze zavedených spolupráce jednotlivých institucí zapojených do programu, a zejména na probíhající výměny s National Institute of Chemistry v Lublani (Slovinsko) a Německého výzkumného škole pro simulaci věd v Jülichu (Německo).

Projekty v rámci programu PhD kurzu využít nástrojů v molekulární a strukturní biologie studovat mechanismy diferenciace a buněčné homeostázy a jejich dys-regulaci rakoviny, virové infekce a neurodegenerativních onemocnění. Rozsáhlá sbírka organismů je zkoumána v rozmezí od Homo sapiens rostlinám.

Studenti jsou neustále v kontaktu s špičkovém výzkumu tím, že navštěvuje třídy, semináře a workshopy po celý rok. Průměrný poměr mezi učitelem a žákem je asi 1 až 3.

1

Hlavní výzkumné linky jsou:

 • Molekulární biologie buněk
 • vývojová biologie
 • biologie rostlin
 • Strukturní biologie proteinů a nukleových kyselin
 • Genomika
 • Molekulární onkologie
 • molekulární Kardiologie
 • Molekulární mechanismy neurodegenerace
 • molekulární virologie
 • RNA Therapeutics
 • Drug Discovery

Cílová skupina

Jumbo je koncipován pro mladé a dynamické studenty, kteří mají zájem stát se odborníky v oblasti molekulární biologie, který je schopen uplatnit stávající a vznikající technologie jak výzkumem a průmyslem, a hrát svou roli ve vývoji nových technologií v celé své kariéry. Ideální Student pro tento program má silný zájem na molekulárně biologických problémů poháněných vědeckého výzkumu. S jejich dědictví prosazování vědecké excelence po celém světě budou čtyři výzkumných center zapojených do programu podporovat, tím, že poskytuje finanční podporu vybraným žadatelům, zápis studentů z rozvojových zemí.

výběr kandidátů a regulace

Kandidáti budou vybráni na základě jejich životopisu a pohovoru. Během pohovoru kandidáti budou požádáni, aby vystavit své výzkumné zájmy a odpovědět na několik otázek na pokročilé molekulární biologii a příbuzných předmětů. Také se budou zkoušet znalost anglického jazyka. Je důrazně doporučeno, aby přímo kontaktovat členy Fakulty JUMBO informace o projektech a pozic jsou k dispozici v jednotlivých laboratořích.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 12 více kurzů z International School for Advanced Studies (SISSA) »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Říj 2019
Duration
3 - 4 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date