Studijní programy (MPhil / PhD) v mezinárodním rozvoji

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách instituce

Popis programu

Způsob účasti: na plný nebo částečný úvazek


Studenti mohou absolvovat PhD Pathway v mezinárodním rozvoji tím, že jsou založeni buď na SOAS , LSHTM nebo IoE. Všichni doktorandi na Mezinárodní rozvojové Pathway se zúčastní pokročilého semináře pro výzkum v oblasti výzkumu vedeného LIDC. Tato série poskytne studentům mezinárodní rozvojovou Pathway ESRC pro doktorské vzdělávací středisko se širokým pochopením interdisciplinárních přístupů k rozvoji a podrobnému pochopení vybraných oblastí zájmu.

Všichni studenti MPhil / PhD v mezinárodním výzkumu se budou účastnit povinné práce na kurzu a budou se účastnit seminářů studentů výzkumu na vysoké škole a katedře, kde jsou registrováni pro MPhil / PhD. Na SOAS pořádají katedry ekonomických a rozvojových studií seminářové řady a očekává se, že se studenti zapojí do práce příslušných výzkumných uskupení.

Přijímací proces

Existují tři přístupové cesty k MPhil a PhD v mezinárodním rozvoji:

 • Struktura 13 : Po úspěšném dokončení MSc Research for International Development na SOAS . K financování této trasy jsou k dispozici 3 studentská studia ESRC 1.
 • Struktura 3 : Přímými aplikacemi pro MPhil / PhD v mezinárodním rozvoji. K financování trasy jsou k dispozici 3 studentská studia ESRC 1.
 • Struktura 4 : v současné době není na SOAS k dispozici.

Struktura

PhD v mezinárodní rozvoj je výzkumná stupeň část PhD Pathway v Bloomsbury disertační Training Center, která je jedním z mála takových center uznané Hospodářské a sociální rady pro výzkum ve Velké Británii (ESRC) a které tudíž obdrží finanční podporu pro MSc a výzkum studenti. Pathway je však otevřena žadatelům, ať už jsou způsobilí nebo příjemci financování ESRC, či nikoli, přičemž se očekává, že studenti financovaní ESRC budou tvořit malou menšinu celkově. Pathway může být zapsána přímo v prvním roce MPhil / PhD, s výhradou předchozí vhodné postgraduální kvalifikace, obvykle MSc na vhodné úrovni, nebo prostřednictvím specializovaného SOAS MSc, který splňuje podmínky pro přijetí, s podmínkou dosažení úrovně a dalších požadavků .

Plán

Výzkumný stupeň ztělesňuje jádro výcviku ve výzkumných metodách v kombinaci s jasnou strukturou postupu po něm. Výukové komponenty jsou vysvětleny níže. Délka a struktura výzkumného stupně bude následující:

 • Full-Time výzkumný stupeň: 3 roky plus 1 rok psaní.
  • 1. ročník: Výzkumné školení : studenti výzkumu absolvují jeden nebo více kurzů „Metody výzkumu“ na katedrách ekonomiky a / nebo studií rozvoje, pro jejich výzkumná témata.
  • Rok 1: Upgrade : Od studentů se obvykle očekává, že do 9 měsíců od zahájení studia absolvují upgrade z MPhil na PhD.
  • 2-3 roky: Výzkum : Prováděný základní výzkum: sběr primárních a sekundárních dat podle potřeby, kapitoly kapitol závěrečné práce
  • Rok 4: Zápis : V případě potřeby lze pro vypracování závěrečné práce použít 4. ročník. Zkouška bude probíhat po odevzdání do 4. ročníku.
 • Výzkum na částečný úvazek: 6 let plus 1 rok zápisu.
 • Výzkumný titul může být uskutečněn po dobu 6 let; Kurzy výzkumných metod lze absolvovat během prvních 2 let, ale alespoň jeden musí být absolvován v roce 1.
 • Upgrade proběhne do 24 měsíců od počáteční registrace.
 • Zkouška: to se uskuteční po předložení nejpozději v roce zápisu (rok 7).

Důležité oznámení

Informace na stránce programu odrážejí plánovanou strukturu programu proti danému akademickému zasedání.

Přijímání a aplikace výzkumu

Vítáme přihlášky kvalifikovaných studentů s dobrým magisterským stupněm (nebo zahraničním ekvivalentem) v příslušném předmětu pro výzkumné stupně na SOAS . Žádosti by měly být podávány online.

Je důležité podat žádost ještě před začátkem akademického roku, ve kterém se chcete přihlásit, abyste nám poskytli čas na zpracování vaší přihlášky. Pokud žádáte o stipendia, mohou platit dřívější termíny.

Program SOAS PhD je konkurenceschopný a uchazeči by měli mít záznam o vysokých akademických výsledcích a realizovatelný návrh, který přispěje k výzkumným zájmům katedry. Poznámka: odradíme čistě spekulativní aplikace. Žádosti o interdisciplinární výzkum jsou vítány, ale na jednu katedru lze podat pouze jednu přihlášku.

Bezpodmínečné požadavky na zadání anglického jazyka

Uchazeči, kteří potřebují ke studiu ve Velké Británii vízum úrovně 4, musí předložit akademické osvědčení UKVI IELTS z testovacího centra schváleného pro UKVI.

Mezinárodní uchazeči vyžadující ke studiu ve Velké Británii vízum Tier-4

Test Bezpodmínečný zápis Bezpodmínečný vstup s mezipodnikovou podporou
IELTS (akademická) 7,0 celkem nebo vyšší, s 7,0 v dílčím skóre. 7,0 celkově nebo vyšší s alespoň 6,5 v dílčím skóre

Žadatelé o EHP a EU

Test Bezpodmínečný zápis Bezpodmínečný vstup s mezipodnikovou podporou
IELTS (akademická) 7,0 celkově nebo vyšší, s 7,0 v každém dílčím skóre. 7,0 celkově nebo vyšší s alespoň 6,5 v dílčím skóre.
TOEFL IBT 105 celkem nebo vyšší, s minimem 25 dílčích skóre. 105 celkem s minimem 22 v dílčím skóre.
NEBO
100 celkem s minimem 25 písemně a 22 v dalších dílčích skóre.
Pearsonův test angličtiny (akademický) 75 nebo více, s minimem 70 v dílčím skóre. 70 nebo více, s minimem 65 v dílčím skóre.
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues.

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues. Méně
Londýn , Singapur + 1 Více Méně