Read the Official Description

Výzkumné stupně v náboženstvích a filosofii

Způsob účasti: Plný nebo částečný čas

Oddělení SOAS náboženství a filozofie nabízí živé, stimulující a interdisciplinární výzkumné prostředí. Poskytujeme individuální výzkumný dohled v široké řadě náboženských tradic a srovnávacích a interdisciplinárních témat. Školitelé jsou odborníky ve svých oborech a důkladně obeznámeni s náboženstvími, kulturami, jazyky a zeměpisnými oblastmi, ve kterých se specializují.

Vedle individuálního dohledu poskytuje oddělení výzkumné školení na různých úrovních: povinný výzkumný seminář, který připravuje studenty ročníku 1 MPhil na jejich upgrade na doktorskou úroveň; týdenní seminář pro doktorandy ve věku 2 a 3 k projednání probíhající práce a obdržení zpětné vazby před podáním své práce; odborný seminář oddělení, ve kterém pracovníci i studenti předkládají dokumenty o svých výzkumných projektech a diskutují je v interdisciplinárním prostředí. Studenti mají také příležitost navštěvovat semináře, přednášky a konference, které nabízejí různá specializovaná střediska týkající se jejich konkrétních oblastí. Tato střediska provozují pravidelné večerní přednáškové série, semináře a konference, které hostují návštěvníky řečníků z jiných univerzit v Británii, Evropě a celosvětově.

Jak si myslíte o tom, že byste s vámi zahájili PhD, vyzýváme vás, abyste kontaktovali potenciálního nadřízeného ve vaší oblasti zájmu, v ideálním případě s prvním návrhem svého návrhu projektu. Tento člen vašeho personálu vám pak poradí o vašem projektu a o všech otázkách, které byste měli před podáním vaší žádosti.

Struktura

Doktorský titul SOAS musí být dokončen SOAS do čtyř let. Návrh práce musí být připraven na konci roku 3; během roku 4 je student pokračujícím postavením, také označovaný jako "prodloužení psaní"; dokončená práce musí být předložena do 15. září roku 4 registrace.

Všichni studenti prvního ročníku jsou registrováni pro status MPhil. Výsledek mini-viva na konci třetího semestru provedený třemi členy dozorčího výboru studenta určuje, zda budou (a) převedeni na status doktoranda, (b) budou pokračovat jako kandidáti MPhil, (c) musí být revidovat svůj návrh nebo (d) ukončit registraci.

V prvním roce studenti rozvíjejí své konkrétní výzkumné projekty a plány po konzultaci se třemi členy svého dozorčího výboru. Individuální supervize, povinný seminární oddělení v oblasti výzkumu a generické kurzy pro základní vzdělávání pomáhají studentům připravit materiály na předkládání aktualizací, které musí být předloženy v květnu k termínu pro podání žádosti.

Program taught in:
Angličtina

See 19 more programs offered by SOAS University of London »

Last updated May 10, 2018
This course is Campus based
Start Date
Srp. 2019
Sept. 2019
Duration
4 let
Kombinované
Denní studium
Price
4,271 GBP
Celkové odměny UK / EU: 4 271 GBP; Celodenní poplatky za zahraniční pobyt: 16 950 GBP za akademický rok
Deadline
By locations
By date
Start Date
Srp. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Sept. 1, 2022
Application deadline

Srp. 2019

Location
Application deadline
End Date

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date
Sept. 1, 2022