Studijní programy (MPhil / PhD) v náboženstvích a filosofii

SOAS University of London

Popis programu

Read the Official Description

Studijní programy (MPhil / PhD) v náboženstvích a filosofii

SOAS University of London

Výzkumné stupně v náboženstvích a filosofii

Způsob účasti: Plný nebo částečný čas

Oddělení SOAS náboženství a filozofie nabízí živé, stimulující a interdisciplinární výzkumné prostředí. Poskytujeme individuální výzkumný dohled v široké řadě náboženských tradic a srovnávacích a interdisciplinárních témat. Školitelé jsou odborníky ve svých oborech a důkladně obeznámeni s náboženstvími, kulturami, jazyky a zeměpisnými oblastmi, ve kterých se specializují.

Vedle individuálního dohledu poskytuje oddělení výzkumné školení na různých úrovních: povinný výzkumný seminář, který připravuje studenty ročníku 1 MPhil na jejich upgrade na doktorskou úroveň; týdenní seminář pro doktorandy ve věku 2 a 3 k projednání probíhající práce a obdržení zpětné vazby před podáním své práce; odborný seminář oddělení, ve kterém pracovníci i studenti předkládají dokumenty o svých výzkumných projektech a diskutují je v interdisciplinárním prostředí. Studenti mají také příležitost navštěvovat semináře, přednášky a konference, které nabízejí různá specializovaná střediska týkající se jejich konkrétních oblastí. Tato střediska provozují pravidelné večerní přednáškové série, semináře a konference, které hostují návštěvníky řečníků z jiných univerzit v Británii, Evropě a celosvětově.

Jak si myslíte o tom, že byste s vámi zahájili PhD, vyzýváme vás, abyste kontaktovali potenciálního nadřízeného ve vaší oblasti zájmu, v ideálním případě s prvním návrhem svého návrhu projektu. Tento člen vašeho personálu vám pak poradí o vašem projektu a o všech otázkách, které byste měli před podáním vaší žádosti.

Struktura

Doktorský titul SOAS musí být dokončen SOAS do čtyř let. Návrh práce musí být připraven na konci roku 3; během roku 4 je student pokračujícím postavením, také označovaný jako "prodloužení psaní"; dokončená práce musí být předložena do 15. září roku 4 registrace.

Všichni studenti prvního ročníku jsou registrováni pro status MPhil. Výsledek mini-viva na konci třetího semestru provedený třemi členy dozorčího výboru studenta určuje, zda budou (a) převedeni na status doktoranda, (b) budou pokračovat jako kandidáti MPhil, (c) musí být revidovat svůj návrh nebo (d) ukončit registraci.

V prvním roce studenti rozvíjejí své konkrétní výzkumné projekty a plány po konzultaci se třemi členy svého dozorčího výboru. Individuální supervize, povinný seminární oddělení v oblasti výzkumu a generické kurzy pro základní vzdělávání pomáhají studentům připravit materiály na předkládání aktualizací, které musí být předloženy v květnu k termínu pro podání žádosti.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace May 10, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
4,271 GBP
Celkové odměny UK / EU: 4 271 GBP; Celodenní poplatky za zahraniční pobyt: 16 950 GBP za akademický rok
Information
Deadline
Locations
Spojené království - London, England
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Sept. 1, 2022
Dates
Sept. 2019
Spojené království - London, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Sept. 1, 2022