Keystone logo

Nejlepší univerzity pro PHD Programy v Španělsko 2023

Počet institucí: 281
  • Zürich
  • Barcelona

  Swiss School of Business Research nabízí akademickou dokonalost se švýcarskou kvalitou našim studentům, kteří se ucházejí z celého světa o inovativní bakalářské, magisterské a doktorské tituly. Poskytujeme četné výhody a příležitosti pro růst a rozvoj v dynamickém mezinárodním prostředí, kde studenti mohou oslavovat mezikulturní rozmanitost a inovativní styly výuky.

  • Madrid

  CUNEF je soukromá univerzita uznaná zákonem 6/2019 ze dne 27. března Madridského společenství. Hlavními inspirativními prvky CUNEF Universidad jsou specializace výuky a výzkumu, excelence a internacionalizace.

  • Madrid
  • Barcelona

  Kombinace výše uvedené metodiky spolu s organizací akcí souvisejících se školicím programem, jako je vysílání na TwitchTv nebo poskytování praktik na GitHubu, spojuje dvě základní a exkluzivní vlastnosti ITTI: možnost být oficiálně certifikován výrobce díky našim Bootcampům a následně i lektorskému týmu akreditovanému a podporovanému zmíněnými výrobci navíc k jejich pozoruhodným odborným zkušenostem jako měřítka v tomto sektoru.

  • Salamanca

  UPSA, narozená v roce 1940, je univerzita španělské biskupské konference. Je nezisková a její kulturní poslání a služba společenskému pokroku tvoří podstatu její každodenní činnosti, vždy prováděné v otevřeném a inkluzivním duchu.

  • Madrid

  ESIE je konstituována jako obchodní škola významného CES Cardenal Cisneros, založená s cílem přetvořit vzdělávací model s flexibilní a inovativní metodikou, aby byl ještě dostupnější z hlediska zdrojů a času.

  • Madrid

  Připravte se na obohacující zážitek, který si budete navždy pamatovat. Studium na EAE je transformační cesta, kterou sdílíte se spolužáky z celého světa, účastníte se široké škály aktivit mimo třídu, obklopeni neustálými podněty.

  • Madrid

  UNED je největší veřejná univerzita ve Španělsku jak co do počtu studentů, tak co do akademické nabídky, stejně jako největší kampus v Evropě a již 50 let se věnuje univerzalizaci kvalitního vysokoškolského vzdělávání prostřednictvím modelu online a kombinované výuky. lídrem ve svém oboru.

  • Madrid

  Dosáhněte svých prodejních cílů, aniž byste museli poskytovat slevy nebo pronásledovat své zákazníky. Zjistěte, jaké chyby možná děláte, a 7 kroků metodiky prodeje, kterou používají tisíce podnikatelů a prodejců po celém světě.

  • Majadahonda

  Formato Educativo Business School je soukromá společnost s ručením omezeným organizátorem anglického Executive MBA. Poskytuje Online platformu, vlastní metodiku a pedagogický sbor. Vzdělávací formát komercializuje e-learningové akce a vyučuje MBA a postgraduální semináře v rámci vysokoškolského vzdělávání.

  • Miami
  • Madrid

  College of Business patří mezi 5 procent elitních obchodních škol po celém světě akreditovaných organizací AACSB International - The Association to Advance Collegiate Schools of Business. Vysoká škola také získává vysoké známky za své vysokoškolské a postgraduální programy a také za produktivitu fakultního výzkumu od vlivných žebříčků po celém světě.

  • Barcelona
  • Kuala Lumpur

  CodeOp je technologická škola, která nabízí kurzy pro ženy, trans a nebinární lidi (ženy+). Jsme odhodláni měnit kulturu technologií a zaměřujeme se na to, abychom naší komunitě poskytovali podporu a školení, které potřebují, aby se stali lídry ve svém oboru.

  • Barcelona

  Fakulta sociální pedagogiky a sociální práce Pere Tarrése je spolu s deseti dalšími institucemi integrována do Ramon Llull University. Ramon Llull University (URL) se sídlem v Barceloně je soukromá nezisková univerzita inspirovaná humanistickými a křesťanskými hodnotami, která se snaží vykonávat veřejnou službu. Hlavním posláním URL je poskytovat kvalitní vzdělávání zaměřené na člověka, které odpovídá potřebám společnosti.

  • Godella

  MARch Valencia je postgraduální škola spojená s Evropskou univerzitou, která nabízí různé programy architektury a designu. Vyučovaná metoda je založena na vztahu mezi akademickým a profesionálním světem a snaží se mezi nimi budovat mosty s cílem zvýšit šance našich studentů na profesní úspěch.

  • Madrid

  Na základě solidnosti a prestiže institucí, které podporují Advantere, je jejím účelem přehodnotit a definovat řízení a vzdělávání lídrů, které organizace a společnost potřebují dnes i zítra. Jeho smyslem je provázet mladé lidi a profesionály v jejich rozvoji jako jednotlivců a jako nejlepších lidí pro ostatní a pro svět. Svět radikálně odlišný od toho, který známe, ve kterém změna překračuje lidskou schopnost se přizpůsobit, s novými pravidly, která teprve budou napsána, svět, ve kterém se všichni musíme nutně zavázat k tomu, aby byl spravedlivější, udržitelnější a dokonce znovu jej vygenerovat.

  • Santander
  • Paris

  Říká se, že praxe dělá mistra. V CESINE vám nabízíme kvalitní vzdělávací zážitek vyznačující se profesionalitou a doprovodem aktivního učitele. Naše pragmatická pedagogika zajišťuje hladký a úspěšný přechod do světa práce. Proto se metoda CESINE vyznačuje účinností při vzdělávání mladých profesionálů. To je a vždy bude součástí naší filozofie.