Keystone logo
Barbados

Nejlepší univerzity pro PHD Programy v Barbados 2024

Počet institucí: 3
  • Bridgetown, Barbados

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Bridgetown, Barbados

  The American University of Barbados , School of Medicine je akreditována CAAM-HP a patří mezi špičkové univerzity v Karibiku. Máme v úmyslu připravit naše studenty, aby byli světovými lídry ve všech aspektech zdravotní péče. Naším cílem není jednoduše vytvářet „lékaře“, ale „lékařské učence“ prodchnuté celoživotní touhou po znalostech a službách. Studium medicíny na AUB je skvělou příležitostí, která vás přiblíží k hranicím současného vědeckého poznání. Tato volba vás uvede na cestu k ušlechtilé profesi medicíny s unikátním modelem lékařského vzdělání, které, jak věříme, nemá obdoby. Lékařské osnovy se sídlem v USA jsou navrženy speciálně tak, aby splňovaly licenční požadavky ve Spojených státech a dalších zemích po celém světě. Vyvážený poměr studentů a profesorů umožňuje vysoce personalizované diskuse a interakce mezi studenty a profesory. Globální dosah naší fakulty a správy zajišťuje, že studenti mají významné expozice a příležitosti. Naši studenti pocházejí z celého světa s bohatými zkušenostmi, čímž vybudovali skutečně kosmopolitní komunitu vědců na American University of Barbados . Lékařská škola slouží jako odrazový můstek pro zdravotnické profesionály a vede je při poskytování lepší zdravotní péče, což následně zmírňuje utrpení komunit po celém světě.

  • Bridgetown, Barbados

  Victoria University (Barbados) Inc. je lékařská fakulta, která se nachází ve Warrens St. Michael na krásném karibském ostrově Barbados v severoamerickém regionu.