Keystone logo
Hongkong

Nejlepší univerzity pro PHD Programy v Hongkong 2023

Počet institucí: 51
  • Leicester, Spojené království
  • Hong Kong, Hongkong

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Kowloon Tong, Hongkong

  Katedra neurověd, City University of Hong Kong byla založena 1. července 2019. Naší vizí je provádět průkopnický výzkum nervového systému a vytvořit vynikající vzdělávací platformu pro výcvik neurověd, která připravuje absolventy na vzrušující a rozmanité kariérní prostředí budoucnosti.

  • Hong Kong, Hongkong

  Hongkongská univerzita, asijská globální univerzita, přináší dopad prostřednictvím internacionalizace, inovací a interdisciplinarity. Přitahuje a vychovává globální vědce prostřednictvím excelence ve výzkumu, výuce a učení a výměně znalostí. Přináší pozitivní sociální přínos prostřednictvím globální přítomnosti, regionálního významu a angažovanosti se zbytkem Číny.

  • Hung Hom, Hongkong

  Aby se vyrovnala s rychlým rozvojem logistiky v Hongkongu a na čínské pevnině s rostoucí poptávkou po talentech, Hongkongská polytechnická univerzita (PolyU) oficiálně zřídila dne 1. září 2003 katedru logistiky, po reorganizaci, která zahrnovala bývalé ministerstvo lodní dopravy a Dopravní logistika a část bývalé katedry managementu.

  • Causeway Bay, Hongkong
  • Seoul, Jižní Korea
  • + 2 více

  Se zvláštním zaměřením na Asii otevřela Univerzita v Manchesteru v roce 1992 své první mezinárodní centrum v Hongkongu a nabízí špičkové vzdělání v oblasti managementu globálním vedoucím pracovníkům ve východní Asii, včetně Hongkongu, Japonska, Jižní Koreje, Tchaj -wanu, Jižní Číny a Macaa. téměř 30 let.

  • London, Spojené království
  • Birmingham, Spojené království
  • + 8 více

  Od září 2021 bude postupně zavedena kvalifikační zkouška solicitorů (SQE), která se stane novým centralizovaným způsobem, jak se kvalifikovat jako solicitor v Anglii a Walesu. Nakonec nahradí současnou cestu do praxe - kurz právní praxe (LPC). S řadou kurzů SQE, místy a možnostmi flexibilního studia vás připravíme na vaši kariéru jako právník, stejně jako na úspěch na SQE zkoušce. Vedle naší podpory kariéry budete pracovat v naší virtuální advokátní kanceláři s našimi odbornými lektory a rozvíjet znalosti a dovednosti nad rámec SQE.

  • Hong Kong, Hongkong

  City University of Hong Kong (CityU) je přední světová univerzita vynikající ve výzkumu a odborném vzdělávání. Založení nové vysoké školy inženýrství nemohlo přijít v lepší době. Za pět let bude svět jiný. Technologie postupuje nebývalým tempem. Jako taková je naší povinností jako univerzity vybavit naše studenty myšlením, které je bude inspirovat k dalšímu učení. Nová vysoká škola má osm zaměřených akademických oddělení. Společně pokrývají široké spektrum inženýrských oborů a podporují akademickou synergii a komunikaci v rámci vysoké školy.

  • Ma Liu Shui, Hongkong

  Fakulta strojního inženýrství, založená v roce 1991 bývalým prorektorem prof. Charlesem Kaem, známým také jako „otec optických vláken“ a nositelem Nobelovy ceny za fyziku, zahrnuje špičkové odborníky, kteří jsou v popředí svých oborů a zavázali se excelence ve výuce a výzkumu.

  • Hong Kong, Hongkong

  Filozofická fakulta je nezbytnou součástí Hongkonské baptistické univerzity, instituce, která je pevně odhodlána být „přední univerzitou svobodných umění v Asii pro svět, která poskytuje akademickou excelenci v péči, kreativní a globální kultuře“.

  • Telegraph Bay, Hongkong

  Hongkongská univerzita (HKU), jejíž kořeny sahají před více než stoletím, je dnes hrdě jednou z předních institucí vysokoškolského vzdělávání v Asii. A s tím se HKU Business School rozrostla a stala se široce uznávanou a respektovanou obchodní školou v regionu.

  • Hong Kong, Hongkong

  Uznáváme pozici Hongkongu jako mezinárodního právního centra a jsme nadšeni, že nabízíme kvalitní postgraduální vzdělávání začínajícím právníkům ve městě se širokým portfoliem odborných právnických titulů, specializovaným právním školením a průběžnými kurzy profesního rozvoje pro advokáty a právníky. Jeden z nejdéle zavedených specializovaných poskytovatelů právního vzdělávání ve Spojeném království od roku 1867 – ve Spojeném království jsme vyškolili více praktikujících právníků než kdokoli jiný.

  • Hong Kong, Hongkong

  The Education University of Hong Kong je veřejně financovaná terciární instituce zaměřená na rozvoj výuky a učení prostřednictvím rozmanité nabídky akademických a výzkumných programů v oblasti vzdělávání učitelů a doplňkových společenských a humanitních oborů.

  • Hong Kong, Hongkong

  International Culinary Institute (ICI), jedna ze strategických iniciativ skupiny VTC, se zaměřuje na vzdělávání a rozvíjení talentu v oblasti kulinárského umění, řízení vín a událostí, aby udržel status Hongkongu jako destinace vín a večeří v Asii. Poskytuje kvalitní a profesionální programy s nejmodernějším vybavením, které žádá žákovské kulináře, aby se dobře osvojili v mezinárodní kuchyně a podporovali úspěšný profesní rozvoj studentů v tomto odvětví. ICI nabízí širokou škálu kvalitních profesionálních kulinářských programů pokrývajících evropskou, středomořskou, jihovýchodní Asii, Blízký východ a kuchyně Američanů, stejně jako pekařství a cukrovinky.

  • Hong Kong, Hongkong

  Primárním posláním naší katedry je poskytovat aplikované studium angličtiny pro profese a usilujeme o to, abychom byli mezinárodně uznáváni jako přední poskytovatel pregraduálního a postgraduálního studia se zaměřením na odbornou komunikaci.

  • Fayette, Spojené státy americké
  • Hong Kong, Hongkong

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...