Keystone logo
Itálie

Nejlepší univerzity pro PHD Programy v Itálie 2023

Počet institucí: 220
  • Bologna, Itálie
  • Trondheim, Norsko

  EIT RawMaterials Academy - RAMEs nabízí studentům jedinečnou příležitost učit se v dynamickém prostředí se zaměřením na výzvy v reálném životě. Oceněný EIT (Evropským inovačním a technologickým institutem), orgánem Evropské unie, je certifikát kvality, který je udělován pouze vynikajícím vzdělávacím programům na magisterské a doktorské úrovni.

  • Rome, Itálie

  Euroinnova International Online Education zahájilo svou činnost před více než 20 lety. S předpokladem revoluce v sektoru online vzdělávání se tato školicí škola rozrůstá s cílem dát svým studentům příležitost zažít osobní a profesní růst s eminentně praktickým školením.

  • Poitiers, Francie
  • Iași, Rumunsko
  • + 5 více

  Evropský kampus městských univerzit (EC2U) je multikulturní a multi-kulturní aliance skládající se ze sedmi dlouholetých, vzdělávání- a výzkum vedený, lokálně a globálně angažované univerzity ze čtyř různých regionů Evropské unie: University of Coimbra, University of Iași, University of Jena, University of Pavia, University of Poitiers (Koordinátor), University of Salami a University of Turku. Ambicí Aliance je vytvořit inovativní prostor umožňující volnému toku mobility mezi sedmi univerzitami a přidruženými městy.

  • Barcelona, Španělsko
  • Esch-sur-Alzette, Lucembursko
  • + 6 více

  Konsorcium evropských univerzit vyvinulo nový a inovativní celoevropský program Eumaster4HPC zaměřený na vysoce výkonná řešení. Eumaster4HPC spojuje hlavní hráče ve vzdělávání HPC v Evropě, aby vyškolil novou generaci vysoce kvalifikovaných a talentovaných odborníků na HPC, aby podpořili evropskou digitální transformaci. Eumaster4HPC spoléhá na inovativní učební osnovy a paradigmata výuky, akademická excelence, prvotřídní odborníci na HPC, přístup k superpočítačovým centrům, a silná podpora průmyslu.

  • Rome, Itálie

  Università Europea di Roma je italská soukromá právně uznaná univerzita zrozená v roce 2005, která rychle roste, pokud jde o studenty, výzkumnou spolupráci a inovativní projekty. Naše akademická nabídka zahrnuje bakalářské a magisterské tituly vyučované v angličtině a italštině, četné postgraduální kurzy a PhD. Vyznačuje se interaktivní a dynamickou výukovou metodou, která zajišťuje vysokou kvalitu akademického obsahu a úzký kontakt s fakultou, vytváří autentickou akademickou komunitu, kde jsou studenti jádrem inovativního vzdělávacího projektu. Jako součást mezinárodní sítě katolických univerzit v USA, Španělsku, Mexiku a Chile nabízí UER svým studentům širokou škálu mezinárodních zkušeností: výměnné pobyty, zahraniční stáže, Double Degrees, Mezinárodní letní škola a mnoho dalšího. UER také rozvíjí měkké dovednosti studentů a připravuje je na hledání zaměstnání po ukončení studia prostřednictvím workshopů, aktivit společenské odpovědnosti a stáží. Moderní kampus Università Europea di Roma se nachází pouhých 10 minut jízdy městskou hromadnou dopravou od centra Říma, jednoho z nejcharismatičtějších měst na světě, díky své opojné směsici strašidelných ruin, úžasného umění a pulzujícího života. život na ulici Díky naší akademické excelenci, vzdělávacím aktivitám na míru a mezinárodním studijním zkušenostem „školíme lidi, učíme profesionály“.

  • Rome, Itálie

  Evropský inovační institut pro udržitelnost (EIIS) je akademická společnost, která navrhuje inovativní řešení pro společnosti, akademickou obec, instituce a podnikatele s cílem usnadnit a podporovat inovace pro udržitelnost. V EIIS se lidé připojují k dosažení environmentální, sociální a ekonomické udržitelnosti prostřednictvím vzdělávání, výzkumu, neustálého experimentování. V EIIS neexistují žádní profesoři ani studenti, pouze lidé, kteří mají zájem zajistit, aby učení již nebylo výsledkem pasivního procesu, ale poutavou činností definovanou nepřetržitou interakcí.

  • Milan, Itálie
  • Cremona, Itálie
  • + 2 více

  Studenti a absolventi University Cattolica mají štěstí, že jsou součástí největší soukromé univerzity v Evropě. Vyznačuje se silným odhodláním poskytovat specializované služby studentům a uznávanou akademickou kvalitou. Studium na Cattolice znamená studium v mezinárodním kontextu, s více než 160 různými národnostmi v našich čtyřech areálech, ale v srdci italské. To, co skutečně odlišuje naši univerzitu, je rozmanitost kampusu a nekonečné možnosti, usnadnění vytváření sítí a kariérních příležitostí na základě umístění našich pěti kampusů v Miláně, Brescia, Piacenza, Cremona, a Řím.

  • Rome, Itálie

  Roma Tre University je mladá univerzita pro mladé lidi. Společnost byla založena v roce 1992 a rychle se rozrostla jak z hlediska studentů, tak i nabízených kurzů. Získala vynikající hodnocení mezi nejvýznamnějšími akademickými žebříčky, zejména v rámci mladších univerzit. Univerzita Roma Tre je organizována do 13 kateder nabízejících bakalářské a magisterské studium, postgraduální a pokročilé kurzy, doktorské studium a specializační školy.

  • Neuchâtel, Švýcarsko
  • Leicester, Spojené království
  • + 1 více

  CIES - Mezinárodní centrum sportovních studií, je nezávislé studijní centrum se sídlem v Neuchâtel, Švýcarsko. Byla vytvořena v roce 1995 jako nadace mezi Mezinárodní fotbalovou federací (FIFA), Univerzitou Neuchâtel, městem a státem Neuchatel.

  • Rome, Itálie

  Eastwest European Institute je nezávislá organizace specializovaná na geopolitické analýzy, organizaci vědeckých akcí a školících projektů zaměřených na mezinárodní dění a globální dynamiku pro studenty a odborníky.

  • Rome, Itálie

  La Business School MELIUSform eroga, od roku 1996, výkonný magistr, magisterský specialista a specializace v následujících oblastech: Finance & Controllo, Lidské zdroje, Lex a daně, Marketing, Management inovací a digitální transformace, Sanità, Business Management.

  • Viterbo, Itálie

  University of Tuscia (UNITUS) vyhlašuje veřejný výběr pro přijetí mezinárodních studentů do 2. cyklu mezinárodních studijních kurzů (2 roky magisterského studia) pro akademický rok 2022/2023. Univerzita přidělí 59 stipendií nejzasloužilejším neitalským studentům, kteří se poprvé zapíší na italskou univerzitu, pokrývající většinu nákladů na odchod, včetně univerzitních poplatků.

  • London, Spojené království
  • Ragusa, Itálie
  • + 1 více

  Auream Phoenix University for Women (APUW) je první soukromá, mezinárodní, distanční, účelová univerzita zaměřená výhradně na vzdělávání žen. APUW umožňuje každé ženě, která se věnuje práci a rodině, studovat a dokončit své akademické cíle a přitom zůstat v pohodlném prostředí svého domova. Naše univerzita oslovuje ženy vůdčí osobnosti s vítězným myšlením, ženy s živými, dynamickými osobnostmi, nezávislé myslitelky a ženy, které si uvědomují, že jsou referenčními body ve své komunitě. Naším hlavním zaměřením je testování dovedností a kompetencí pro akademickou certifikaci. Studijní programy Aurea Phoenix University for Women jsou navrženy na metodě APEL (Accreditation Prior Experiential Learning), aby umožnily aktivním pracujícím ženám s minimálně 5 letou odbornou praxí získat titul, aniž by zanedbávaly své rodiny.

  • Milan, Itálie

  Bicocca je mladá univerzita, která vás spojí se studenty z celého světa. Nebudete zde jen studentem. Budete členem globální komunity. Od svého založení, University of Milano-Bicocca dosáhla za své hranice uzavírání různých dohod s evropskými a mimoevropskými univerzitami.

  • London, Spojené království
  • Helsinki, Finsko
  • + 5 více

  Programy EIT Digital Summer School jsou otevřené pro studenty bakaláře a magisterského studia, mladí profesionálové, a další, kteří se chtějí hluboce ponořit do rozvíjejících se digitálních technologií, naučit se, jak proměnit technologii v podnikání, a nakonec zahájit hluboké technologické startupy. Učte se od fakulty a zaměstnanců našich špičkových technologických partnerských univerzit v EU. Získejte praktické zkušenosti prostřednictvím firemních případů, projektové práce a spolupráce. Výuka za konkurenceschopné ceny. Bavte se při setkání a vytváření sítí s podobně smýšlejícími studenty z celého světa!