Keystone logo
Kanada

Nejlepší univerzity pro PHD Programy v Kanada 2023

Počet institucí: 296
  • Kitchener, Kanada
  • Waterloo, Kanada
  • + 6 více

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Calgary, Kanada
  • Toronto, Kanada
  • + 8 více

  Spojení Eurocenter a Bayswater představuje novou éru mezinárodního vzdělávání. Naše kolektivní zkušenosti představují mocnou sílu v dnešním mezinárodním vzdělávacím sektoru. Jsme nadšení pro rostoucí komunity globálních myslitelů a průzkumníků, doma i v zahraničí - bez ohledu na jejich příběh. Založili jsme Bayswater Education, protože chceme, aby mladí lidé ze všech životních koutů dostali bzučení z objevování nových kultur, objevování nových chutí, a naučit se, co je tam venku. Myslíme na ně jako na globální duchy, jako my sami.

  • Guelph, Kanada
  • Ridgetown, Kanada

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Bordeaux, Francie
  • Lyon, Francie
  • + 5 více

  Od svého založení v roce 1993 nabízí ESMA školení v cyklu CG Animation& FX, který se neustále vyvíjel v úzké spolupráci s profesionály animace, kteří nás každoročně podporují. Tento vzdělávací program, který odpovídá francouzské úrovni Bac + 5 (úroveň RNCP 7), je nyní mezinárodně uznáván profesionálním světem a je podporován největšími jmény v animaci. Objevte tento kurz nabízený v našem Bordeaux, Lyon, Montpellier, Nantes, Areály Rennes& Toulouse, stejně jako v Montrealu, Kanada. Anglická verze školení je k dispozici v areálech Lyon a Montpellier.

  • Lac la Biche, Kanada
  • Boyle, Kanada
  • + 4 více

  Prozkoumejte nekonečné možnosti a příležitosti studiem v krásné severovýchodní Albertě, Kanada. S množstvím krásných jezer, boreální lesy, a hojnost fauny a flóry je toto přírodní prostředí podobné parku zážitkem, který na vás jistě zanechá trvalý dojem. Každý z našich areálů se nachází v jedinečných městech s úžasnými příběhy a bohatou rozmanitou historií čekající na prozkoumání.

  • Toronto, Kanada

  University of Toronto School of Continuing Studies (UofT SCS) podporuje dospělé studenty pomocí odborně navržených negraduálních kurzů poskytovaných ve třídě a online odbornými instruktory, kteří jsou uznávanými lídry ve svých oborech. Jako nedílná součást univerzity je SCS energizována intelektuální vitalitou UofT a vysokými standardy pro výuku a učení.

  • Madison, Spojené státy americké
  • Teaneck, Spojené státy americké
  • + 3 více

  Největší soukromá univerzita v New Jersey, FDU, je nezisková, nesektářská instituce s více kampusy. FDU, založená v roce 1942, dosáhla čtyřletého stavu v roce 1948 a schválení jako univerzita v roce 1956. Univerzita nabízí více než 100 bakalářských a postgraduálních studijních programů, včetně doktorských programů ve farmacii, ošetřovatelské praxi, klinické psychologii a školní psychologii; a obchodní škola akreditovaná AACSB. Studijní programy jsou nabízeny na dvou kampusech v New Jersey a na dvou místech FDU mimo USA: Wroxton College, v Oxfordshire v Anglii, a Vancouver Campus, v Britské Kolumbii, Kanada.

  • Olds, Kanada

  Od svého počátku jako zemědělská a domácí ekonomická škola rozšířila Olds College své programové nabídky a v průběhu let se rozrostla o více programů zaměřených na kariéru. Kurzy vaření a šití se vyvinuly v náš proslulý program Móda, kurzy strojů se rozrostly v programy Zemědělství a mechaniky pro těžké práce a zemědělské dovednosti, jak se vyvinuly do našich programů řízení zemědělství a zahradnictví.

  • Winnipeg, Kanada

  Booth University College se sídlem ve Winnipegu v Manitobě v Kanadě je křesťanská instituce zakořeněná ve 156leté historii Armády spásy uspokojování potřeb nejzranitelnějších společností. Jsme hluboce oddáni sociální spravedlnosti a spojujeme křesťanskou víru a přísné stipendium s vášní pro službu. Náš přístup k učení je ukotven v akademické excelenci a je založen na vizi naděje, sociální spravedlnosti a milosrdenství pro všechny.

  • Paris, Francie
  • Montreal, Kanada

  Skupina ESPI, založená v roce 1972 velkými realitními hráči, založená jako asociativní (zákon z roku 1901) – je soukromým vysokoškolským zařízením, jehož kvalifikace jsou uznávány státem úrovně 6 (Bac + 3) a úrovně 7 (Bac + 5). ), nebo školní diplomy, a registrované v National Directory of Professional Certifications (RNCP), s bakalářským cyklem a cyklem Professional Master (6 specializací). 50 let existence umožnilo skupině zakořenit ve všech realitních obchodech. Dnes jsou naši studenti rozmístěni po univerzitách v Paříži, Nantes, Marseille, Bordeaux, Lyonu a Montpellier.

  • Toronto, Kanada

  Společnost Osgoode Hall Law School byla založena v roce 1889 a je jednou z největších a nejuznávanějších právnických škol v Kanadě. Osgoode Hall Law School má dlouhou tradici, že je středem vlivného a inovativního právního výzkumu a myšlení. Poté, co vyškolili některé z nejjasnějších právních myslí, Osgoode se nadále pyšní svou akademickou dokonalostí a progresivní vizí právnické profese. Mezi absolventy Osgoode patří praktikující právníci a právníci, obchodní vedoucí a zákonodárci, sociální aktivisté a soudci Nejvyššího soudu. Uplatňování svých právních talentů v celé řadě rolí a organizací, sdílejí hrdé dědictví shrnuté v historickém mottu naší školy: Prostřednictvím zákona ke spravedlnosti.

  • London, Kanada

  King's University College at Western University, založená v roce 1954, je katolická univerzita svobodných umění přidružená k velké univerzitě světové úrovně. Studenti King's si užívají „To nejlepší z obou světů“ – učení v malých třídách pod vedením vynikajících učitelů na malém, krásném kampusu a zároveň si užívají zážitky z toho, že jsou součástí komplexní univerzity. Studenti King's mají úplný přístup ke všem zařízením a službám na Western University a vystudují západní titul.

  • Montreal, Kanada

  Na Kensley College pevně věříme, že vzdělání je jediným klíčem k odemknutí dveří neuvěřitelných příležitostí. Snažíme se, aby každý student měl šanci realizovat své sny a vládnout ve své budoucnosti. V průběhu let jsme věřili v naše kořeny, které definují studentovu vášeň!

  • Toronto, Kanada

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Montreal, Kanada

  Musitechnic založil v roce 1987 v Montrealu Gilles Valiquette, známý hudebník, skladatel a písničkář. Byl přesvědčen, že technologie (zejména počítače) se stanou středobodem zvukové produkce a hudebního průmyslu, a to až do té míry, že vytvořil první diplom uznaný ministerstvem školství a vysokého školství, který se výhradně věnuje počítačovému zvukovému designu. To bylo dávno předtím, než všichni věděli, co je počítačová myš, MP3 nebo dokonce internet.