Keystone logo
Kypr

Nejlepší univerzity pro PHD Programy v Kypr 2023

Počet institucí: 29
  • Paphos, Kypr

  Americká univerzita v Bejrútu - Mediterraneo v Pafosu, Kypr, dvojitý kampus Americké univerzity v Bejrútu (AUB) v Bejrútu, Libanon. AUB zakládá svou vzdělávací filozofii, standardy, a praktiky amerického modelu svobodných umění vysokoškolského vzdělávání. Univerzita podporuje svobodu myšlení a projevu a snaží se absolvovat muže a ženy oddané kreativnímu a kritickému myšlení, celoživotní učení, osobní integrita, občanská odpovědnost, a vedení.​ AUB působí na základě listiny udělené New York State Education Department (NYSED) který registruje studijní programy univerzity. Všechna oddělení a programy AUB Mediterraneo jsou akreditována Kyperskou agenturou pro zajištění kvality a akreditaci vysokoškolského vzdělávání (CYQAA).

  • Calgary, Kanada
  • Toronto, Kanada
  • + 8 více

  Spojení Eurocenter a Bayswater představuje novou éru mezinárodního vzdělávání. Naše kolektivní zkušenosti představují mocnou sílu v dnešním mezinárodním vzdělávacím sektoru. Jsme nadšení pro rostoucí komunity globálních myslitelů a průzkumníků, doma i v zahraničí - bez ohledu na jejich příběh. Založili jsme Bayswater Education, protože chceme, aby mladí lidé ze všech životních koutů dostali bzučení z objevování nových kultur, objevování nových chutí, a naučit se, co je tam venku. Myslíme na ně jako na globální duchy, jako my sami.

  • Aglantzia, Kypr

  Kyperská univerzita si klade za cíl etablovat se jako průkopnická výzkumná instituce dosahující mezinárodního vědeckého uznání v evropském vysokoškolském vzdělávání, nabízet konkurenční programy a stát se centrem excelence v širším regionu Euro - Středomoří.

  • Paphos, Kypr

  Jednotka distančního vzdělávání (DLU) na Neapolis University využívá nejmodernější elektronickou technologii pro platformu, která nabízí studentům postgraduální studijní programy v současných specializacích. Účelem DLU je podpora studentů a akademických pracovníků univerzity v dlouhodobém i krátkodobém distančním vzdělávání. Základní filozofií DLU je zajistit rovnost v přístupu k informacím a respekt k potřebám každého studenta naší univerzity. Naší vizí je vytvořit jednotku, která bude prototypem distančního vzdělávání pro všechny univerzity, které nabízejí podobné studijní programy.

  • Aglantzia, Kypr
  • Limassol, Kypr

  CIIM - Cyprus International Institute of Management je mezinárodní obchodní škola založená v roce 1990 skupinou vedoucích podniků a týmem prominentních akademiků zastupujících některé z nejlepších světových obchodních škol. Naším cílem bylo čerpat z nejlepších učitelů ve vzdělávání absolventů managementu bez ohledu na místo a zpřístupnit jejich talent a zkušenosti na Kypru.

  • Larnaca, Kypr

  Unicaf je přední online platforma poskytující cenově dostupné a kvalitní vysokoškolské vzdělávání na trhy s nedostatečným pokrytím a spolupracuje s renomovanými univerzitami ve Velké Británii, USA, Evropě a Africe.

  • Famagusta, Kypr

  Cyprus West University byla založena v roce 2015 a nachází se na severním Kypru. Jako instituce vyššího vzdělávání symbolizuje současný aspekt Kypru, který je historickým a kulturním centrem Středomoří.

  • Nicosia, Kypr

  The Cyprus Institute je mezinárodní výzkumná organizace se sídlem v hlavním městě Kypru v Nikósii. Působí pod záštitou Kyperské výzkumné a vzdělávací nadace, kterou řídí mezinárodně uznávaná správní rada. Jejím posláním je sloužit jako vědecké, technologické a inovační centrum pro region východního Středomoří a Blízkého východu a řešit otázky regionálního významu a globálního významu.

  • Paphos, Kypr

  Neapolis University na Kypru je mladá, ale dynamická a rychle se rozvíjející univerzita, která působí od roku 2010 v srdci půvabného města Pafos na západním pobřeží ostrova Kypr a nabízí vysokoškolské, postgraduální a doktorské programy v řečtině i angličtině. . Zápis na Neapolis University na Kypru vstupuje do studentů ve vysoce standardním, podnětném a příjemném prostředí. Největší výhodou Neapolisu je kvalita a odhodlání jeho fakulty, z nichž většina má značné zkušenosti s výukou a výzkumem na evropských a amerických univerzitách. Na základě této schopnosti a ambiciózní strategie se rychle stává jednou z nejlepších soukromých univerzit na Kypru.

  • Amsterdam, Nizozemsko
  • Famagusta, Kypr

  Univerzita pro snílky a realizátory. Univerzita pro příští generaci globálních technologických talentů. Univerzita, která odstartuje vaši budoucnost.

  • Nicosia, Kypr

  Univerzita Philips je dynamická instituce, která poskytuje intelektuálně stimulující a náročné vysokoškolské a postgraduální studijní programy. Programy Univerzity Philips jsou dobře vyvážené, smysluplné a užitečné pro studenty. Programy dodává univerzitní fakulta s důkazem excelence v oblasti výuky a výzkumu a odhodlání učit se studenty.

  • Manchester, Spojené království
  • Budapest, Maďarsko
  • + 62 více

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Strovolos, Kypr

  Výzvy v dnešní globální ekonomice jsou obrovské a neustále se vyvíjejí. Studenti, kteří absolvují vysokoškolské vzdělání/certifikát v podnikání, mají proto větší smysl než kdy dříve. CBS nabízí prostřednictvím svých programů řadu akademických i neakademických zkušeností, které mají našim studentům poskytnout vlastnosti moderního vůdce.

  • Cyprus Online, Kypr

  Jako druhá veřejná univerzita, založená v roce 2002, si Open University Cyprus (OUC) klade za cíl vyplnit důležitou mezeru v kyperském systému vysokoškolského vzdělávání a nabídnout akreditované tituly distančního vzdělávání na všech úrovních (vysokoškolské, magisterské a doktorské). V návaznosti na svůj původ jako jediná univerzita v zemi zaměřená na distanční vzdělávání OUC rychle roste v akademickém postavení a celkové reputaci. Dnešní náročné skutečnosti rozšířily obzory OUC a pomohly Kypru přiblížit se k jeho strategickému cíli: být vytvořen jako regionální vzdělávací a výzkumné centrum a centrum pro mezinárodní vědce i studenty ve východním Středomoří.

  • Nicosia, Kypr

  Velmi upřímně vítám vás všechny, kteří považujete CityU za ideální vzdělávací instituci, která podpoří vaše budoucí akademické úsilí. CityU působí v nestranně rozmanité komunitě a klade velký důraz na schopnost přenášet znalosti prostřednictvím vysoce kvalitních výukových technik v prostředí, které odráží hodnoty a podporuje integritu.