Keystone logo
Malajsie

Nejlepší univerzity pro PHD Programy v Malajsie 2024

Počet institucí: 118
  • Petaling Jaya, Malajsie

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Kuala Lumpur, Malajsie

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Kuala Lumpur, Malajsie

  Methodist College Kuala Lumpur (MCKL) byla od svého založení v roce 1983 založena Metodistickou radou pro vzdělávání. Náš kampus je strategicky založen v srdci Kuala Lumpur.

  • Petaling Jaya, Malajsie

  Vítejte na Sunway University, jedné z předních malajských soukromých univerzit, která je přísně neziskovou institucí a věnuje se kvalitnímu vzdělávání, podpoře podnikání a výzkumu zaměřenému na klíčové globální problémy. Univerzita má 5hvězdičkové hodnocení „vynikající“ od malajské vlády (v posledním hodnocení Setara) a je jednou z pouhých jedenácti univerzit v Malajsii, kterým byl udělen zvláštní status „Premier Digital Technology University“. Navázali jsme úzkou spolupráci s mnoha předními mezinárodními univerzitami včetně Harvardské univerzity a univerzit v Oxfordu a Cambridge. Někteří profesoři z posledně jmenovaného mají významné návštěvy a příležitostně přednášejí naší univerzitě a širší komunitě Sunway City prostřednictvím série veřejných přednášek Jeffrey Cheah Distinguished Speakers. Ty jsou pojmenovány po zakladateli Sunway City a univerzity Tan Sri Jeffrey Cheah, který je také předsedou Sunway Group, jednoho z předních malajských průmyslových konglomerátů a developerů Sunway City. Máme velmi úzký vztah s Lancaster University ve Spojeném království, což umožňuje našim studentům na mnoha programech, aby se také kvalifikovali na tituly Lancaster.

  • Sharjah, Spojené arabské emiráty
  • Oman Online, Omán
  • + 7 více

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Shah Alam, Malajsie

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Nilai, Malajsie

  PJ Healthcare University College (KPJUC) (dříve známá jako PNC International College of Nursing and Health Sciences) je dceřinou společností KPJ Healthcare Berhad, klíčového poskytovatele soukromých zdravotnických služeb. KPJUC, která byla založena 1. dubna 1991, je od samého počátku progresivní a podnikatelskou institucí vysokoškolského vzdělávání s mezinárodní vizí, která umisťuje studenty do jádra všeho, co dělá.

  • Petaling Jaya, Malajsie

  Naše cesta jako Kolej Swasta Bandar Utama (KSBU) začala v roce 1990 v 6 jednotkách čtyřpodlažních obchodů v Damansara Uptown, Damansara Utama, Petaling Jaya, zatímco jsme čekali na dokončení našeho účelového stálého kampusu v Bandar Utama, novém a úspěšná smíšená rozvojová čtvrť v Petaling Jaya. Po přestěhování do našeho stálého areálu změnila KBU svůj název na KBU International College. V roce 2015 jsme byli povýšeni na univerzitní školu a přejmenovali jsme se na First City University College (First City UC).

  • Ipoh, Malajsie

  Věříme, že jednotlivci mají talent i nadání, a pokud budou pěstováni, vzděláváni a trénováni prostřednictvím otevřeného přenosu znalostí z jakékoli kultury nebo civilizace na světě, budou moci hrát roli při rozvoji sebe, společnosti a národa. Na základě této filozofie usilujeme o produkci profesionálních a poloprofesionálních absolventů s akademickou dokonalostí, vysokými etickými a morálními hodnotami.

  • Alor Gajah, Malajsie

  Logo Kolej Universiti Agrosains (UCAM) je inspirováno třemi (3) listy, které symbolizují zralost. Rozsah tří (3) barev je obvykle progresivní změnou v procesu vývoje.

  • Kampung Kuala Muda, Malajsie

  Jako specializovaná vysoká škola je jedinečným přístupem MERITUS ke vzdělávání nabídnout praktickou a efektivní kombinaci tradičního, moderního a zkušenostního učení, aby byl zajištěn úspěch. Na rozdíl od jiných vysokých škol, které se zaměřují pouze na akademické pracovníky, se společnost MERITUS zavázala vyrábět dobře zaoblené absolventy, schopné splnit požadavky dnešních zaměstnavatelů, vštěpované ctnostmi úspěchu a po ukončení studia vyhledávané špičkovými organizacemi.

  • Puchong, Malajsie

  MALAYSIA Binary University, která je ministerstvem vysokého školství (MOHE) hodnocena jako 5hvězdičková (vynikající) univerzita, je jednou z nejuznávanějších a nejuznávanějších univerzit pro management, IT a podnikatelské vzdělávání v Asii. Univerzita nabízí vynikající programy na úrovni PhD, Masters a Bachelors, které jsou mezinárodně uznávány Asociací univerzit CommonWealth (ACU, UK), Mezinárodní asociací univerzit (IAU, Francie), NARIC (UK) a Malajsijským úřadem pro kvalifikaci (MQA) .

  • Petaling Jaya, Malajsie

  Duch dávání byl vždy v našich zdech. Chápeme, že je důležité předávat znalosti budoucím generacím - stejně jako naši spoluzakladatelé poprvé předali své znalosti o pečení místní komunitě před více než 40 lety, nyní děláme totéž a ve skutečnosti více podporované akumulací zkušeností v průběhu desetiletí.

  • Ipoh, Malajsie

  Quest International University Perak (QIU) (DU021 (A)) je soukromá a komplexní univerzita vedená výzkumem, založená v malajském státě Perak na základě zákona o vysokých školách z roku 555. QIU zahájila činnost v roce 2011 a je vlastněna společností Global Integrated Training Associates Sdn Bhd (dříve známý jako Blair Education Services Sdn Bhd).

  • Kuantan, Malajsie

  V červenci 2016 společnost Widad Business Group koupila Shahputra University College a univerzita se nyní jmenuje Widad University College (DKU015 (C)). Widad znamená lásku, péči a přátelství. Název nese charakteristiky touhy ve vedení a nezávislosti.