Keystone logo
Německo

Nejlepší univerzity pro PHD Programy v Německo 2023

Počet institucí: 244
  • Potsdam, Německo

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Augsburg, Německo

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Riedlingen, Německo

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Potsdam, Německo
  • Berlin, Německo

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Kraków, Polsko
  • Freiberg, Německo
  • + 1 více

  EIT RawMaterials Academy - RAVEN nabízí studentům jedinečnou příležitost učit se v dynamickém prostředí se zaměřením na výzvy v reálném životě. Oceněný EIT (Evropským inovačním a technologickým institutem), orgánem Evropské unie, je certifikát kvality, který je udělován pouze vynikajícím vzdělávacím programům na magisterské a doktorské úrovni.

  • Berlin, Německo

  BIMM Institute je komunita. Tam patří kreativní lidé. Díky čtyřicetiletým zkušenostem v poskytování vzdělávání napříč tvůrčím sektorem víme, kde a jak otevřít dveře vaší budoucnosti. Naše studijní programy pokrývají světy hudby, film a herectví, a připravit vás na úspěšnou a udržitelnou kariéru v kreativním průmyslu. S kurzy v angličtině a studenty z celého světa, připravíme vás na mezinárodní průmysl. Naši renomovaní lektoři jsou aktivní průmysloví osobnosti a mohou se pochlubit bohatými zkušenostmi, které se živí vaším akademickým studiem. Vedle vašich přednášek a výukových programů pořádáme řadu mistrovských kurzů s průmyslovými giganty - takže můžete slyšet přímo od lidí, které obdivujete nejvíce. Budete mít přístup k standardním zařízením, nespočet profesionálních spojení a bezkonkurenční pracovní zkušenosti v těch nejzajímavějších kreativních organizacích a společnostech v Německu. S Berlínem jako naším domovem, studujete v srdci nejdůležitějšího německého kreativního centra s příležitostmi spolupracovat napříč světy filmu, hudba a divadlo.

  • Oldenburg, Německo

  Katedra výpočetní techniky na univerzitě v Oldenburgu se mezitím ohlíží zpět na více než 35 let vzdělávání ve všech oblastech počítačové a výpočetní vědy. Oldenburgův mezinárodně uznávaný energetický výzkum - nejen v oblasti energetické informatiky - má více než 30 let historii, která se vyznačuje interdisciplinární výměnou s dalšími univerzitními pobočkami v Dolním Sasku, Německu a zahraničí a různými vědeckými centry. Práce v oboru" Inteligentní energetické systémy" na univerzitě v Oldenburgu patří mezi špičkové skupiny.

  • Oldenburg, Německo
  • Stavanger, Norsko

  Evropský magisterský titul v oblasti migrace a mezikulturních vztahů (EMMIR) je prvním africko-evropsko-asijským magisterským kurzem programu Erasmus Mundus v oblasti migračních studií a společně jej provozují tři africkí, čtyři evropští a dva asijští partneři, za pomoci širší sítě přidružených partnerů. EMMIR je unikátní studijní program zaměřený na migraci prostřednictvím mezikulturního přístupu, vybavit studenty hlubokými teoretickými a metodologickými dovednostmi v migračních studiích a povzbuzovat je k provádění terénních prací především v afrických, asijských a evropských kontextech. Je koncipován jako multidisciplinární dvouletý magisterský program (120 ECTS), který řeší důležité současné problémy v stále se rozvíjejícím studijním oboru.

  • Reutlingen, Německo

  V mezinárodním vzdělávacím prostředí vzděláváme budoucí vůdce, kteří budou zodpovědně formovat naši globální ekonomiku a společnost. ESB Business School je součástí veřejnosti, státem financovaná Reutlingen University a již čtyřicet let stanoví standardy ve vzdělávání a odborné přípravě mladých lídrů v oblasti mezinárodní obchodní správy a obchodního inženýrství. V blízkosti Stuttgartu se ESB Business School nachází v prosperujícím regionu, který je domovem mnoha globálních hráčů, např., v automobilovém nebo strojírenství.

  • Rotterdam, Nizozemsko
  • Bilbao, Španělsko
  • + 5 více

  Evropská univerzita postindustriálních měst (UNIC) byla založena v roce 2020 s cílem nabídnout inkluzivní vzdělávání pro novou generaci studentů. Spojenectví deseti evropských univerzit se sídlem v postindustriálních městech a financované Evropskou komisí spolupracuje s městskými institucemi, aby zajistila, že městské otázky budou vplývat do výuky a výzkumu způsobem, který bude přístupný a inkluzivní pro všechny studenty. Aliance zahajuje svůj první společný magisterský titul v roce 2023 a hledá studenty, kteří budou prosazovat postindustriální transformace svých měst a stanou se vysoce kvalifikovanými absolventy nových vědeckých oborů, které reagují na potřeby měnící se ekonomiky v Evropě a po celém světě.

  • Fürth, Německo

  Jsme součástí SRH, vzdělávací a zdravotnická společnost, která vede lidi na jejich vzdělávací cestě již více než 50 let. Každý se učí jinak. Naším úkolem je proto poskytnout každému jednotlivci osobní podporu a umožnit jim vytvořit podmínky pro úspěšný život.

  • Poitiers, Francie
  • Iași, Rumunsko
  • + 5 více

  Evropský kampus městských univerzit (EC2U) je multikulturní a multi-kulturní aliance skládající se ze sedmi dlouholetých, vzdělávání- a výzkum vedený, lokálně a globálně angažované univerzity ze čtyř různých regionů Evropské unie: University of Coimbra, University of Iași, University of Jena, University of Pavia, University of Poitiers (Koordinátor), University of Salami a University of Turku. Ambicí Aliance je vytvořit inovativní prostor umožňující volnému toku mobility mezi sedmi univerzitami a přidruženými městy.

  • Barcelona, Španělsko
  • Esch-sur-Alzette, Lucembursko
  • + 6 více

  Konsorcium evropských univerzit vyvinulo nový a inovativní celoevropský program Eumaster4HPC zaměřený na vysoce výkonná řešení. Eumaster4HPC spojuje hlavní hráče ve vzdělávání HPC v Evropě, aby vyškolil novou generaci vysoce kvalifikovaných a talentovaných odborníků na HPC, aby podpořili evropskou digitální transformaci. Eumaster4HPC spoléhá na inovativní učební osnovy a paradigmata výuky, akademická excelence, prvotřídní odborníci na HPC, přístup k superpočítačovým centrům, a silná podpora průmyslu.

  • Ulm, Německo

  Ulmská univerzita je předním centrem učení, výuky, výzkumu a přenosu. Od svého založení v roce 1967 jako univerzita „pod jednou střechou“ se působivě rozvinula v živé mezinárodní centrum inovací a znalostí.

  • Berlin, Německo

  FUBiS je intenzivní akademický program Freie Universität Berlin, jehož prostřednictvím mohou studenti získávat kredity, které mohou být započítány do jejich titulů na jejich domovských institucích. FUBiS sezení trvají 3 až 6 týdnů a probíhají v létě i v zimě.