Keystone logo
Spojené arabské emiráty

Nejlepší univerzity pro PHD Programy v Spojené arabské emiráty 2023

Počet institucí: 107
  • Dubai, Spojené arabské emiráty

  Získejte magisterský titul na Harrisburgské univerzitě v našem krásném dubajském místě, dodáváno ve vhodném smíšeném formátu s integrálním praktikem, které zahrnuje povinné sezení na místě 3 Soboty za semestr. Zbytek času, budete komunikovat s profesory a spolužáky online. Zúčastníte se také praktického zážitku, který vám umožní aplikovat to, co se učíte ve třídě, na skutečný svět, profesionální školení.

  • Madrid, Španělsko
  • Amsterdam, Nizozemsko
  • + 8 více

  IE University je špičková mezinárodní univerzita ve Španělsku s kampusy v Madridu a Segovii. Uznáván jako jedna z předních vysokoškolských institucí na světě, IE formuje vůdce, kteří řídí inovace a změny v organizacích, poskytování vzdělávacího prostředí, kde technologie a rozmanitost hrají klíčovou roli při podpoře globální vize, podnikatelské myšlení, a humanistický přístup.

  • Dubai, Spojené arabské emiráty

  Emirates Academy of Hospitality Management (EAHM) v Dubaji je jednou z předních světových škol řízení pohostinství a nedílnou součástí globální společnosti pro luxusní hotely Jumeirah Group. Je předním poskytovatelem vysokoškolského vzdělávání v oblasti pohostinství a nabízí vysokoškolský titul určený k rozvoji budoucích vůdců pohostinství. Titul je plně akreditován Ministerstvem vysokoškolského vzdělávání ve Spojených arabských emirátech, Institutem pohostinství ve Velké Británii a THE-ICE (Mezinárodní centrum excelence v cestovním ruchu a pohostinství) v Austrálii. EAHM byla v roce 2023 zařazena na #1 v žebříčku QS pohostinství a volného času v regionu Středního východu & Afriky a #13 po celém světě za rok 2023, jedna z 10 nejlepších univerzit, které studují hotelový management v roce 2023 podle educations.com a #1 v žebříčku i-Graduate Student Satisfaction Global Index 2022 od THE-ICE.

  • Paris, Francie
  • Dubai, Spojené arabské emiráty
  • + 1 více

  Université Paris Pantheon-Assas, která byla založena v roce 1970, je dědicem „La Sorbonne", bývalé Faculté de Droit et de Sciences Economiques de Paris od 13. století. Univerzita je celostátně i mezinárodně uznávána jako přední francouzská univerzita v oblasti práva, odhodlána zajistit nejvyšší úroveň excelence, s ohledem na všechny oblasti zákonů.

  • Boston, Spojené státy americké
  • San Francisco, Spojené státy americké
  • + 4 více

  Více než nezisková obchodní škola, Hult je dynamická multikulturní komunita, která vzdělává, inspiruje, a spojuje některé z nejpokrokovějších obchodních talentů na světě. Tradiční přístup ke vzdělávání obracíme pomocí zkušeností s učením k transformaci dovedností studentů od okamžiku, kdy se k nám připojí, do výjimečného podnikatele, od okamžiku, kdy promují.

  • North Ras Al Khaimah, Spojené arabské emiráty

  Northwood University , Mezinárodní programové centrum (IPC) – Ras Al Khaimah, Spojené arabské emiráty je součástí nadnárodní skupiny institucí Knowledgucate se sídlem v SAE. Knowledgucate vlastní a provozuje řetězec dětských škol, škol K-12, předuniverzitních vysokých škol, vysokoškolských a postgraduálních vysokých škol a také univerzitu v Indii. Kromě nabídky programů v online prostoru také vlastní a provozuje vzdělávací instituce v SAE a Spojeném království.

  • Dubai, Spojené arabské emiráty

  Canadian University Dubai (CUD) nabízí vysokoškolské a postgraduální studijní programy založené na předních světových mezinárodních osnovách. CUD se nachází v živé obchodní čtvrti města a dává studentům jedinečnou příležitost získat prvotřídní kanadské vzdělání a zároveň zažít dynamický životní styl Dubaje ve Spojených arabských emirátech.

  • Jumeirah, Spojené arabské emiráty
  • Guadalajara, Mexiko
  • + 1 více

  Profesionální, akreditovaná filmová škola s nezávislým duchem, Raindance vyučuje začínající i zkušené filmaře již od roku 1992. Náš étos je zaměřen na nezávislost a naše kurzy jsou navrženy pro vás, abyste rozvinuli své dovednosti svým způsobem, ve vašem stylu.

  • Al Jazirah Al Hamra, Spojené arabské emiráty
  • Dubai, Spojené arabské emiráty
  • + 8 více

  Ascencia Business School poskytuje studentům příležitost studovat mezinárodní univerzitní programy, zatímco žijí ve Spojených arabských emirátech. Naším hlavním cílem je poskytnout všem našim studentům kvalitní a nákladově efektivní vzdělání a jsme pyšní na udržování nejvyšších akademických standardů. Ascencia Business School dobře rozumí místnímu trhu a má obrovské množství zkušeností s řízením vzdělávání od roku 2006. Prozkoumali jsme trh na Blízkém východě a našli jsme způsoby, jak úspěšně uvést na trh plně akreditované, schválené a uznávané osnovy. Naše kurzy jsou poskytovány západními kvalifikovanými lektory, kteří mají doktoráty a jsou čerpáni z akademiků a mají příslušné průmyslové zkušenosti.

  • Lusaka, Zambie
  • Sharjah, Spojené arabské emiráty
  • + 3 více

  Texila American University vyvíjí velké mozky v oblasti medicíny již více než deset let. Představujeme tradici inovací a výzkumu, lámeme nové základy, posouváme hranice znalostí a ovlivňujeme životy našich studentů. Přejeme si v této tradici pokračovat i do budoucna, která bude definovat naši práci a uznání na mezinárodní scéně.

  • Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty

  Mezinárodně Khalifa University je jedinou univerzitou v SAE s výzkumnými a akademickými programy, které se zabývají celou řadou strategických, vědeckých a průmyslových výzev, kterým čelí transformace znalostní ekonomiky SAE a náš rychle se rozvíjející svět. Její špičková fakultní zařízení a nejmodernější výzkumná zařízení poskytují studentům ze Spojených arabských emirátů i ze zahraničí jedinečný zážitek z učení. Univerzita sdružuje to nejlepší ve vědě, strojírenství a medicíně v SAE, aby nabídla specializované tituly, které mohou přijímat slibné absolventy středních škol až po špičkové držitele doktorátu.

  • Dubai, Spojené arabské emiráty

  MDX Dubaj je prvním zámořským kampusem renomované univerzity Middlesex se sídlem v Londýně (UK). Areál byl otevřen v roce 2005 a má více než 3 800 studentů studujících z více než 118 národností. MDX Dubaj, britská univerzita světové úrovně s hodnocením 5 hvězdiček od Dubajského úřadu pro znalosti a lidský rozvoj, je jednou z předních institucí nabízejících kvalitní britské vzdělání ve Spojených arabských emirátech.

  • Ras Al-Khaimah, Spojené arabské emiráty

  University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah byla poprvé založena v roce 2008 a je licencována vládou Ras Al Khaimah. Nabízíme vysokoškolské a postgraduální studijní programy v několika oborech.

  • Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty

  Mohamed bin Zayed University of Artificial Intelligence (MBZUAI) v Abú Dhabí je absolventem akademické instituce založené na výzkumu, která nabízí specializované studijní programy pro místní a mezinárodní studenty v oblasti umělé inteligence. Cílem MBZUAI je podpora rozvoje vědeckého výzkumu, vývoje, přenosu a využívání umělé inteligence zavedením MSc a Ph.D. programy, které umožňují studentům naplnit jejich intelektuální potenciál v nejmodernějším prostředí. Cílem MBZUAI je dosáhnout akademické a výzkumné excelence na místní, regionální a mezinárodní úrovni, pomoci studentům uspět v jejich kariéře a využít jejich získané znalosti k řešení některých největších výzev naší doby.

  • Academic City, Spojené arabské emiráty

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...