Keystone logo
Spojené státy americké

Nejlepší univerzity pro PHD Programy v Spojené státy americké 2023

Počet institucí: 4014
  • Orlando, Spojené státy americké

  Vysoká škola podnikání University of Central Florida (UCF) je průkopníkem nové generace podnikání a vzdělávání. UCF College of Business byla založena v roce 1968 a nabízí tituly na bakalářské, magisterské, doktorské a výkonné úrovni, z nichž všechny jsou akreditovány Asociací pro pokročilé vysokoškolské obchodní školy (AACSB) a Jižní asociací vysokých škol a škol (SACS). ).

  • Utica, Spojené státy americké
  • Albany, Spojené státy americké

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • College Station, Spojené státy americké

  Program Master of Science in Economics na Texas A&M University se nachází v College Station, Texas, USA Tento program STEM nabízí studentům příležitost získat diplomovou práci nebo diplom bez diplomové práce a přísné školení v oblasti ekonomie, ekonometrie a zlepšit své analytické a kvantitativní dovednosti, aby je připravil na okamžitou kariéru nebo pokračoval ve studiu v doktorských programech ekonomie nebo financí.

  • Salem, Spojené státy americké

  Salem College obdržela svou chartu od státu Západní Virginie v prosinci 1888 a nabídla svůj první termín výuky od dubna 1889. Salem University (Salem) je akreditována The Higher Learning Commission (HLC) od roku 1963 (kdy byla známá jako North Central Association). Univerzita Salem nabízí programy pro přidružené, bakalářské, postgraduální a certifikační programy.

  • Mobile, Spojené státy americké

  Ve Spring Hill najdete podpůrnou vzdělávací komunitu, která vás povzbudí k prozkoumání různých úhlů pohledu a zároveň vám umožní dosáhnout svého plného potenciálu. SHC, zakořeněné v našich jezuitských, katolických tradicích, nabízí široké vzdělání svobodných umění, které se snaží rozvíjet celého člověka – mysl, tělo i ducha.

  • Washington, Spojené státy americké

  Divize pokročilých akademických programů Krieger School of Arts and Sciences nabízí online a osobní studijní příležitosti na postgraduální úrovni, s programy magisterského studia a absolventských certifikátů v široké škále průmyslových odvětví a oborů.

  • Swakopmund, Namibie
  • Johannesburg, Jihoafrická republika
  • + 1 více

  Prostřednictvím pozitivního povzbuzení ze strany vlád a průmyslu (společnosti Fortune 500) poskytujeme školení v různých obchodních stupních a jsme plně online mezinárodní obchodní škola.

  • West Hartford, Spojené státy americké

  University of Saint Joseph je přední soukromá univerzita v Connecticutu pro budoucí odborníky v oblasti zdravotnictví a sociálních služeb, vzdělávání, digitálních médií a vědy. Nachází se jen pár minut od hlavních firemních ústředí a renomovaných lékařských a výzkumných zařízení, USJ nabízí studentům programy, které přímo propojují výuku, teorii a důkazy s umístěním na pracovišti a poskytují jim zkušenosti potřebné k tomu, aby se při vstupu na trh práce dostali nad tvrdou konkurenci.

  • Hammond, Spojené státy americké

  Vysoká škola vědy a technologie v Southeastern nabízí řadu vysoce kvalitních studijních programů v mnoha oborech STEM. Naši absolventi jsou velmi vyhledáváni regionálními a národními technologickými společnostmi a jsou velmi konkurenceschopní pro umístění v postgraduálních programech. Naše fakulta a zařízení jsou na světové úrovni a naše třídy jsou obvykle malé, takže studentům je věnována velká individuální pozornost. Poskytujeme vysoce kvalitní vzdělávací zážitek za zlomek ceny srovnatelných institucí a nacházíme se v krásném a dynamickém kampusu s blízkým přístupem do New Orleans a Baton Rouge.

  • Redwood City, Spojené státy americké

  Připojte se ke globální komunitě studentů jedné z předních světových institucí výzkumu a vzdělávání. Summer Session, jako jediná příležitost ke studiu v zahraničí na Stanfordské univerzitě, pomáhá studentům přijmout náročné akademiky, aby získali vysokoškolský kredit, a zároveň vyvážit vzdělávací a společenské aktivity. Prozkoumejte novou akademickou oblast, spojte se se studenty z více než 50 zemí, objevte svou vášeň nebo najděte způsob, jak změnit svět. Ať si zvolíte jakoukoli cestu, budete mít zkušenost s učením, která bude mít skutečný a trvalý dopad.

  • Fresno, Spojené státy americké

  California State University, Fresno (Fresno State) je celostátně hodnocená, čtyřletá a vyšší, akreditovaná univerzita se sídlem v centrální Kalifornii, s 68 bakalářskými studijními programy a 45 magisterskými studijními programy. Náš živý studentský sbor se skládá z více než 25 000 studentů ročně, přičemž mezinárodní studenti zastupují více než 70 zemí. Každý rok si akademici ve státě Fresno neustále získávají větší pozornost zveřejněním národních žebříčků. Nedávné zprávy z Washington Monthly Magazine, US News and World Report a Money Magazine spojily naši univerzitu s kampusy University of California a institucemi Ivy League.

  • Meadville, Spojené státy americké

  Allegheny College, založená v roce 1815, je soukromá národní vysoká škola svobodných umění. Jeho kampus o rozloze 566 akrů se nachází v severozápadní Pensylvánii. Studenti Allegheny College mají svobodu prozkoumat všechny oblasti studia a kombinují talenty a vášně k rozvoji dovedností, které zaměstnavatelé v dnešní globální ekonomice nejvíce hledají – být kreativní, analytickí a inovativní. Když mluvíme o kombinování vašich zájmů, znamená to, že uznáváme složitost, která je možná u každého z vás.

  • Pineville, Spojené státy americké

  Louisiana Christian University, založená v roce 1906, je soukromá baptistická koedukovaná vysoká škola svobodných umění a věd s vybranými odbornými programy. College, postavená na zásadách charakteru a učení, má tradici vynikajících akademiků a je jedinou baptistickou čtyřletou institucí v Louisianě.

  • Tacoma, Spojené státy americké

  Tacoma Community College se nachází 5 minut od pláže, 30 minut od mezinárodního letiště Seattle-Tacoma, 10 minut od centra města Tacoma a 45 minut od centra Seattlu a má krásnou polohu na severozápadě Spojených států. Studenti najdou etnicky rozmanité restaurace, místní kavárny, koncertní sály, golfová hřiště, národní a státní parky, stejně jako nábřeží, to vše ve snadném přístupu do Tacoma.

  • Washington, Spojené státy americké

  Akademie anglického jazyka a školení American University (ELTA) je intenzivní program angličtiny, který připravuje studenty na jejich akademické nebo profesní cíle. Interaktivní třídy se nacházejí v areálu americké univerzity a vyučují je zkušení učitelé. Získejte nástroje, které potřebujete, abyste podnikli další kroky na své akademické nebo profesní cestě k úspěchu.