Keystone logo

5 DBA Programy v Ekonomika Finance 2024

Filtry

Filtry

  • DBA
  • Ekonomika
  • Finance
Studijní obory
  • Ekonomika (5)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

DBA Programy v Ekonomika Finance

DBA (Doktor of Business Administration) je moderní studium, který je otevřen pro absolventy magisterského studijního programu, kteří mohou prokázat určitou úroveň znalostí v oblasti jejich studia. V mnoha případech, budoucí studenti musí mít za pár let odborné praxe, aby se kvalifikovaly pro přijetí do programu.

Co je DBA v oblasti financí? Tento program je obecně určen pro ty profesionály, kteří mohou přidat zkušenost s jejich akademickým zázemím. Žadatelé k programu jsou často hledají profesionální možnosti postupu, nebo přístup k výkonné vedoucí pozice. Oblasti specializace patří studium účetních postupů nebo podnikání. Programy se zaměřením na finance připravit studenty čelit finančním problémům s pokročilými koncepty a nástroje.

Existuje mnoho výhod pro sledování pokročilého stupně, jako DBA v oboru finance. Absolventi těžit z přístupu k lukrativních a vlivných kariérní možnosti. Doktorský titul, můžete otevřít dveře k pracovním příležitostem v globálním měřítku. Vědecká hodnost pozice absolventů ovlivňovat ostatní ve svém oboru.

&nbsp

Náklady spojené s účastí v doktorském studijním programu se liší od školy ke škole. Jako každá škola spravuje svůj vlastní program, měla by budoucí studenti kontaktovat jednotlivé školy získat konkrétní informace o výuce a související poplatky.

Program DBA připravuje absolventy pro uplatnění v řídících funkcích rozšiřováním vědomostí a zdokonalování znalosti s přímým globálních podnikových aplikací.Absolventi mohou najít pracovní příležitosti s podnikatelským sektorem a finančními institucemi, státní správy a soukromých agentur, poradenských firem a akademických institucí. Absolventi jsou schopni dokončit komplexní finanční projekty a práci v rámci finančních trhů.

&nbsp

Studenti, kteří mají zájem o účast na DBA v programu Finance musí prokázat určitou míru úspěchu v jejich oboru. Za účelem získání nároku na doktorského programu, žadatelé musí mít magisterský titul a odhodlání uspět. Chcete-li začít, hledat programu níže a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.