Keystone logo

16 DBA Programy v Francie pro 2024

Filtry

Filtry

  • DBA
  • Francie
Studijní obory
    Administrativa (0)Architektura (0)Biologie (0)
  • Obchodní podnikání (14)
  • Turismus a pohostinství (0)Design (0)Doprava a Logistika (0)Ekonomika (0)Energetika (0)Environmentální vědy (0)
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular degree type

DBA Programy v Francie

Zaměřená na rozvoj analytické, výzkumné a výukové dovednosti v zkušenými odborníky s předchozí postgraduálního stupně, Doctor of Business Administration (DBA), tituly jsou ideální pro kandidáty, kteří hledají výkonné pozice, nebo touhu učit na univerzitní úrovni. Vysoké školy a obchodní školy ve Francii usilovat o DBA programy dostupné pro většinu kandidátů tím, že nabízí možnost dokončit DBA na částečný úvazek nebo online.

Žadatelé DBA programů na univerzitách a obchodních škol ve Francii je již úspěšně dokončili MBA, MSc nebo srovnatelné s podnikáním související pán 's stupně, pokud není stanoveno jinak přijímací oddělení. V rámci DBA programu na vysoké škole nebo obchodní školu ve Francii, budou uchazeči se očekává dokončení výzkumného projektu, strávil tři - čtyři roky a déle v této disertační práce.DBA tématech bakalářských prací, které byly populární mezi kandidáty ve Francii patří globalizace, společenskou odpovědnost, etika, mezinárodní finance, podnikání, vedení a další. Po dokončení DBA výzkumného projektu, musí být práce poté prezentován a obhajován před porotou na univerzitě ve Francii.

Přejděte dolů a přečtěte si více o tom, jak můžete požádat o DBA na akreditované vysoké škole nebo obchodní školy ve Francii.