Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 12 DBA Programy v Francie 2023

12 DBA Programy v Francie 2023

overview

Zaměřená na rozvoj analytické, výzkumné a výukové dovednosti v zkušenými odborníky s předchozí postgraduálního stupně, Doctor of Business Administration (DBA), tituly jsou ideální pro kandidáty, kteří hledají výkonné pozice, nebo touhu učit na univerzitní úrovni. Vysoké školy a obchodní školy ve Francii usilovat o DBA programy dostupné pro většinu kandidátů tím, že nabízí možnost dokončit DBA na částečný úvazek nebo online.

Žadatelé DBA programů na univerzitách a obchodních škol ve Francii je již úspěšně dokončili MBA, MSc nebo srovnatelné s podnikáním související pán 's stupně, pokud není stanoveno jinak přijímací oddělení. V rámci DBA programu na vysoké škole nebo obchodní školu ve Francii, budou uchazeči se očekává dokončení výzkumného projektu, strávil tři - čtyři roky a déle v této disertační práce.DBA tématech bakalářských prací, které byly populární mezi kandidáty ve Francii patří globalizace, společenskou odpovědnost, etika, mezinárodní finance, podnikání, vedení a další. Po dokončení DBA výzkumného projektu, musí být práce poté prezentován a obhajován před porotou na univerzitě ve Francii.

Přejděte dolů a přečtěte si více o tom, jak můžete požádat o DBA na akreditované vysoké škole nebo obchodní školy ve Francii.

read_more

filters

  • DBA
  • Francie
fields_of_study
    Administrativa Architektura Biologie
  • Obchodní podnikání
  • Turismus a pohostinství Design Ekonomika Energetika Environmentální vědy Filozofie
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format