Keystone logo

Filtry

 • DBA
 • Management
 • Management
Studijní obory
 • Management (8)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  8 DBA Programy v Management 2024

   DBA Programy v Management

   DBA, nebo doktorát of Business Administration, program, obvykle má dva hlavní cíle: zlepšit "pochopení teorii i praxi a jak pokročit studentů studentů odborné praxe, zlepšení kariérních příležitostí.

   Co je DBA v managementu? Studenti v tomto programu stal kvalifikovaným pro analýzu politiky a řešit problémy společné problémy v oblasti řízení podniku. Studenti budou také zkoumat a aplikovat znalosti relevantní pro řízení podniku. Předměty budou zahrnovat politiky a strategie, technologie řízení, organizace a řízení. U modelů, techniky, současné procesy a moderní technologie, studenti se připravují na vliv na dynamiku obchodních vztahů.

   Studenti se budou účastnit intenzivních kurzů a kurzu, studovat soukromý sektor, komunitní organizace, a na trhu.S pokročilým stupněm, budou absolventi využívat lepších placených pracovních míst, větší flexibilitu práce, a mnoho možností, jak ovlivnit jejich svět managementu.

   Náklady na účast na doktorát programu, konkrétně na DBA, bude se hodně liší od jedné školy do druhé. To se týká zejména škol se sídlem v různých zemích potenciální studenti mohou obrátit každá škola s cílem získat konkrétní informace o zápisu a vyučování.

   S DBA v řízení, lze očekávat, že absolventi vyplnit vedoucí pozice v různých obchodních nastavení. Programy se obvykle zaměřují profesionály, kteří doufají, že se dále rozvíjet svůj talent, a tak absolventi jsou často již zavedené v administrativní pozici, ať už jde o soukromou agenturou nebo v rámci výkonu veřejné funkce. Absolventi jsou připraveni vyplnit výkonné pracovní místa a užít si mnoho pracovních příležitostí, které berou jim přes mezinárodní hranice.

   &nbsp

   Pro zájemce o studium by mělo mít dokončené svého pána práci a často musí mít určitý počet let zkušeností s prací v příbuzném oboru. Tam jsou některé výjimky z pro studenty v magisterských programech v nesouvisejících oblastech při jejich odborné praxe tvoří rozdíl. Pokud máte zájem o získání DBA v oblasti řízení, hledat programu níže a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.