Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte násobek DBA Programy v Mezinárodní obchod 2023/2024

1 DBA Programy v Mezinárodní obchod 2023/2024

Přehled

Doktor podnikové správy je výzkum-intenzivní míra, která pomáhá odborníkům rozvíjet hlubší pochopení teorie podnikání a techniky řízení. Po získání magisterských titulů mohou mnozí profesionálové absolvovat DBA, aby prokázali své zvládnutí určité disciplíny a rozšířili své kariérní příležitosti.

Co je DBA v globálním podnikání? Tento titul pomáhá odborníkům rozvíjet znalosti potřebné k poradenství nebo dohledu nad podniky, které působí v mezinárodním měřítku. Kurz poskytuje studentům silné zázemí v základních oblastech podnikání, včetně managementu, logistiky, marketingu, ekonomiky a financí. Studenti se také dozvědí o diplomacii, mezinárodních studiích, vládě a právu. Typicky, kandidáti na hodnost aplikují to, co se naučili k provádění kvantitativního a kvalitativního výzkumu, který pomáhá upevnit jejich chápání teorie mezinárodních obchodů.

Získání DBA v globálním podnikání může pomoci odborníkům posílit své analytické schopnosti a znalosti mezinárodních obchodních strategií. Držitelé titulů mají často možnost pohybovat se mezi firemním a akademickým prostředím, což může otevřít širokou škálu pracovních příležitostí.

Náklady se mohou výrazně lišit v závislosti na vzdělávacích institucích. Struktura a délka programu mohou také pomoci určit konečné náklady. Lidé, kteří uvažují o absolvování tohoto titulu, by se měli obrátit na všechny instituce, které mají zájem, aby se zúčastnily diskuse o možných nákladech.

Globalizace vedla k tomu, že více podniků působí v mezinárodním měřítku. Lidé, kteří získali DBA v globálním podnikání, jsou zpravidla kvalifikováni pro práci na těchto společnostech na nejvyšší úrovni. Tito jednotlivci mohou sloužit jako výkonní pracovníci, kteří dohlížejí na obecné mezinárodní operace nebo konkrétní oblasti, jako je mezinárodní obchod, marketing nebo finance. Tito odborníci mohou také pracovat jako poradci pro společnosti, které působí v zámoří nebo se chtějí rozšířit. Absolventi, kteří dávají přednost akademické dráze, mohou také vykonávat kariéru ve výzkumu nebo výuce.

Mnohé instituce nyní umožňují studentům získat online DBA v Global Business. Online kurzy umožňují kandidátům na vysokoškolské vzdělání přizpůsobit své vzdělání kolem jejich časových plánů a vyhnout se tomu, Se všemi možnostmi, které jsou dnes k dispozici, by mělo být nalezení dobrého programu vhodné. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • DBA
  • Obchodní podnikání
  • Mezinárodní obchod
  • Mezinárodní obchod
Studijní obory
  • Obchodní podnikání (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Související studijní obory