Keystone logo

Filtry

 • DBA
Studijní obory
  Administrativa (0)Architektura (0)Biologie (0)
 • Obchodní podnikání (2)
 • Turismus a pohostinství (0)Design (0)Doprava a Logistika (0)Ekonomika (0)Energetika (0)Environmentální vědy (0)
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

2 DBA Programy v Singapur pro 2024

  Popular degree type

  Popular study format

  DBA Programy v Singapur

  Navrženo pro profesionály, kteří mají zkušenosti a MBA, MSc nebo jiné související s podnikáním mistr 's stupně, Doktor of Business Administration (DBA), dále rozvíjí analytické, výzkumné a vzdělávací schopnosti. DBA titul z univerzity v Singapuru může zlepšit profesionální 's šance na dosažení vedoucího postavení nebo výkonnou roli v rámci společnosti, nebo povolit nositele Aby mohla být poskytnuta držby učení pozice na univerzitě.

  DBA studenti zapsaní na vysokých školách v Singapuru se rozhodnou specializovat v oblasti podnikání, jako je účetnictví, informační systémy, finance, marketing, mezinárodní obchod, strategie, řízení, organizace a řízení provozu. Kromě nějakém možném kurzu, DBA kandidátů na univerzitách a obchodní školy v Singapuru provést významnou nezávislý výzkumný projekt s vysokou úrovní interakce s fakultou v programu.DBA programy na školách v Singapuru mají tendenci trvat čtyři-pětroky a na konci této doby musí uchazeč obhájit svou diplomovou práci, nebo práce, před panelem fakulty na univerzitě.

  Máte-li zájem dozvědět se více o tom, jak můžete použít k DBA programu na vysoké škole nebo obchodní školy v Singapuru, jednoduše přejděte dolů se dozvíte více. Můžete požádat o více informací z univerzit v pouhých dvou kliknutí pomocí níže uvedených odkazů.