Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte násobek DBA Programy v Singapur 2023

1 DBA Programy v Singapur 2023

Přehled

Navrženo pro profesionály, kteří mají zkušenosti a MBA, MSc nebo jiné související s podnikáním mistr 's stupně, Doktor of Business Administration (DBA), dále rozvíjí analytické, výzkumné a vzdělávací schopnosti. DBA titul z univerzity v Singapuru může zlepšit profesionální 's šance na dosažení vedoucího postavení nebo výkonnou roli v rámci společnosti, nebo povolit nositele Aby mohla být poskytnuta držby učení pozice na univerzitě.

DBA studenti zapsaní na vysokých školách v Singapuru se rozhodnou specializovat v oblasti podnikání, jako je účetnictví, informační systémy, finance, marketing, mezinárodní obchod, strategie, řízení, organizace a řízení provozu. Kromě nějakém možném kurzu, DBA kandidátů na univerzitách a obchodní školy v Singapuru provést významnou nezávislý výzkumný projekt s vysokou úrovní interakce s fakultou v programu.DBA programy na školách v Singapuru mají tendenci trvat čtyři-pětroky a na konci této doby musí uchazeč obhájit svou diplomovou práci, nebo práce, před panelem fakulty na univerzitě.

Máte-li zájem dozvědět se více o tom, jak můžete použít k DBA programu na vysoké škole nebo obchodní školy v Singapuru, jednoduše přejděte dolů se dozvíte více. Můžete požádat o více informací z univerzit v pouhých dvou kliknutí pomocí níže uvedených odkazů.

Přečtěte si více

Filtry

  • DBA
  • Singapur
Studijní obory
    Administrativa Architektura Biologie
  • Obchodní podnikání
  • Turismus a pohostinství Design Ekonomika Energetika Environmentální vědy Filozofie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Související studijní obory