Keystone logo

46 DBA Programy v Spojené státy americké pro 2024

Filtry

Filtry

  • DBA
  • Spojené státy americké
Studijní obory
    Administrativa (0)Architektura (0)
  • Biologie (1)
  • Obchodní podnikání (36)
  • Turismus a pohostinství (0)Design (0)Doprava a Logistika (0)
  • Ekonomika (2)
  • Energetika (0)Environmentální vědy (0)
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

DBA Programy v Spojené státy americké

Lékař Business Administration, nebo DBA, je především výzkum řízený studijní program určený pro vysoce kvalifikovaných a zkušených profesionálů. DBA kandidáty se často zajímají také o pokračování vedení a výkonné pozice v jejich oboru, nebo se stane univerzitních profesorů podnikání. Vysoké školy a obchodní školy v USA nabízejí programy DBA titul, někdy i na částečný úvazek nebo na plný úvazek.

MBA, MSc v podnikání související akademické disciplíny, nebo srovnatelné pán 's stupně je zpravidla předpokladem pro DBA, pokud není uvedeno jinak v oddělení přijímacího na vysokou školu nebo obchodní školu v USA. DBA kandidátů na univerzitách a obchodních školách v USA uplatnit své znalosti obchodního teorie, vůdčí schopnosti, strategické rozhodování a schopnost zvládat jak oni se vyvíjejí jejich výzkumné téma a začít pracovat na své disertační práci.Témata, obchodní administrativa, jako je globalizace, společenské odpovědnosti, etika, vedení, řízení dodavatelského řetězce, řízení sociálních dopadů, podnikání, mezinárodní obchod, finance a další témata se mohou stát základem pro DBA kandidáta 's výzkumné téma.

Můžete si přečíst více o možnostech zapsat do programu DBA v USA kliknutím na níže uvedené odkazy. Můžete snadno požádat o více informací přímo z univerzit v USA, zde.