Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 6 Doctor of Education Programy v Obecné vzdělání 2023

6 Doctor of Education Programy v Obecné vzdělání 2023

Přehled

Doktor vzdělání je doktorský titul založený na výzkumu, podobný doktorovi filozofie, ale zaměřenému na oblast vzdělávání. Vzhledem k tomu, že jde o pokročilé akademické ocenění, mohou studenti potřebovat magisterský nebo bakalářský titul před přijetím do programu.

Co je doktor vzdělání ve všeobecném vzdělávání? Jedná se o doktorský titul určený k tomu, aby vědcům poskytl široký koncepční rámec, který obklopuje vedení a teorii potřebnou ve vzdělávacích zařízeních. Základní kurzy v tomto typu programu mohou být různé na každé univerzitě. Některé mohou být podobné politické analýze ve vzdělávání, aplikované statistiky ve výzkumu, technologiích a vzdělávacích institucích, proces řízení znalostí ve vzdělávání a teoretické základy učebního prostředí. Mnoho doktorských vzdělávacích programů zahrnuje dizertace, přednášky a projekty do učebních osnov.

Tento stupeň může připravit studenty na vedoucí úlohy v akademické sféře díky lepší znalosti o řízení, inovacích a komunikaci. Některé z těchto dovedností, například komunikace, mohou dokonce zlepšit soukromý život studentů.

Náklady na doktora vzdělání mohou záviset na délce programu a umístění školy. Většina doktorských titulů trvá průměrně tři roky. Žadatelé, kteří chtějí přesný odhad ceny, mohou potřebovat další výzkum.

Většina studentů, kteří se zapsali do programu doktorského vzdělávání, mají zájem pracovat v oblasti vzdělávání. Z tohoto důvodu se většina absolventů stává instruktážními koordinátory, řediteli škol, správci škol, inspektory, univerzitními profesory nebo výzkumnými pracovníky. Samozřejmě, že někteří studenti mohou využít toto vzdělání a dovednosti, které lze přenést, aby mohli začít pracovat v korporacích, vládních nebo neziskových organizacích.

Kde můžete vzít doktora vzdělání? Tento vysokoškolský titul může být nabízen na univerzitách po celém světě. Některé školy mohou mít i on-line kurzy, což znamená, že můžete získat stupeň z pohodlí svého domova. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

 • Doctor of Education
 • Pedagogika
 • Obecné vzdělání
Studijní obory
 • Pedagogika (6)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát