Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 3 Doctor of Education Programy v Učební plán 2024

3 Doctor of Education Programy v Učební plán 2024

Přehled

Po získání bakalářského titulu nebo magisterského titulu se někteří rozhodnou, že své vzdělávací osvědčení přijmou o krok dále tím, že budou absolvovat doktorský titul. Programy většiny doktorských studií založené na výzkumu obvykle pomáhají studentům upřesňovat jejich znalosti konkrétního oboru.

Co je doktor vzdělání v učebních osnovách? Obecně řečeno, tento typ programu je určen pro profesionální pedagogy, kteří chtějí zdokonalit své dovednosti jako odborné kurikulum. Nakonec může tento studijní program připravit pedagogy na výzvy, jimž čelí v sektoru kurikulární správy. Ti, kteří sledují tento stupeň, mohou absolvovat kurzy, které pokrývají kulturu a vedení, etiku a morálku a realizaci a návrh učebních osnov.

Jedním z hlavních výhod tohoto programu je, že se studenti mohou naučit navrhnout a realizovat efektivní program kurikula, který jim může pomoci vystupovat jako správce vzdělání. Studenti mohou také zlepšit své organizační a výzkumné dovednosti, což jim pomůže získat podporu v rámci své kariéry.

Zda je program osobně nebo online, jak dlouho trvá program k dokončení a kde se nachází škola, to vše může ovlivnit celkové náklady na získání tohoto titulu. Míra výuky školních poplatků může také ovlivnit, kolik stojí za získání tohoto titulu.

Někteří absolventi, kteří získají doktor vzdělání v učebních osnovách, se rozhodli zůstat ve vzdělávacím sektoru jako učitelé malých dětí nebo dospívajících, zatímco jiní se rozhodnou stát se školitelem. V mnoha případech absolventi tohoto programu pracují jako instruktivní koordinátoři, ředitelé, plánovači kurikula a koordinátoři pro vládní instituce nebo soukromé a charterové školy.

Existuje mnoho vzrušujících příležitostí, které čekají na ty, kteří absolvují doktorát vzdělání v učebních osnovách, buď osobně nebo online. Chcete-li se dozvědět více o dostupných možnostech, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Doctor of Education
  • Pedagogika
  • Instruction
  • Učební plán
Studijní obory
  • Pedagogika (3)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Související studijní obory