Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte násobek Doctor of Education Programy v Vzdělávání učitelů v San Juan, Portoriko 2023

1 Doctor of Education Programy v Vzdělávání učitelů v San Juan, Portoriko 2023

overview

San Juan je hlavní město Portorika a také nejlidnatější s asi 400.000 obyvatel. Má solidní zdravotní systém a další vybavení. San Juan 136 veřejných škol v rámci ministerstva školství a má 9 vlivné areály a dalších menších vysokých škol.

Jednotlivci, kteří chtějí vstoupit do oblasti vzdělávání, se mohou zaměřit na program pro vzdělávání učitelů. S těmito programy mohou studenti být připraveni vstoupit do oblasti výuky a pracovat se studenty mezi třídou K-12. Instrukce mohou zahrnovat řízení ve třídě, učební techniky a předměty základního učebního plánu.

Existuje několik instituce vyššího vzdělávání po celém nachází Puerto Rico, s University of Puerto Rico je nejstarší a největší. Jako území Spojených států, občané mohou mít přístup k dalším příležitostem pro vzdělávání.

Doktor doktorského vzdělání umožňuje vzdělávacím profesionálům rozšířit znalosti ve specializovaných oborech studia. Absolventi mohou být připraveni na roli v akademickém, administrativním nebo politickém procesu ve vzdělávacích nebo občanských institucích.

read_more

filters

  • Doctor of Education
  • Pedagogika
  • Učení
  • Vzdělávání učitelů
fields_of_study
  • Pedagogika (1)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format

related_fields_of_study