Keystone logo
41 North Business School

41 North Business School

41 North Business School

Úvod

O NÁŠ OBCHODNÍ ŠKOLU

41 Sever je nový, soukromý a samostatný, což nás činí unikátní v Turecku. Věnujeme se zlepšování obchodních postupů v době digitální transformace. Naším cílem je sloučit studenty, kteří věří v nekonečnou výukovou zkušenost, v řízení a v osobním životě.

41 North poskytuje DBA, Executive MBA a postgraduální certifikát Digital Excellence. 41 Severní se zaměřuje na vedení v digitálním věku a hodnocení a řízení nových technologií. Škola má za cíl poskytnout interdisciplinární diskurzní platformu mezi společností, podnikatelem a akademickou sférou.

118472_118331_ExecutiveMBAScholarship_1024_680-09.png

Vlastní programy

Pokud jste v současné době zaměstnáni a nechcete opustit svou práci, ale usilujete o vyšší postavení? Jste připraveni na digitalizaci? Co pro uměleckou inteligenci (AI) a robotiku znamenají pro vaši firmu? Cítíte potřebu naléhavé pomoci zvenčí a odborníků? Pokud ano, je 41 Sever správným partnerem.

41 North spolupracuje s špičkovými mezinárodními institucemi a přináší nejnovější a nejmodernější výukové / učební prostředí a zaměřuje se na kreativní styly vedení; digitalizace podnikových a smíšených verzí vývoje řízení na pracovišti.

  • Istanbul je již město Gateway mezi Východem
  • Mezi naše partnerské instituce patří Grenoble Ecole de Management (GEM-France) a Evropská škola managementu a techniky (ESMT-Berlín), které oba mají vzácné a žádané trojité korunní akreditace od AACSB, EQUIS a AMBA. Středisko pro kreativní vedení (CCL-Greensboro, Brusel, Moskva) dokončilo trio.
  • GEM EMBA, Výkonné vzdělávání ESMT a vedoucí programy CCL v Istanbulu nabízejí téměř o 50% nižší ceny než v Evropě. Stejný stupeň, stejný obsah, stejná kvalifikace, mnohem méně nákladů!
84890_41North.png

O NAŠÍ LOKALIZACI

BUSINESS DISTRICT ISTANBUL

Umístěný v Istanbulu, v srdci obchodu na dvou kontinentech, 41 North Business School inspirová a pomáhá vedoucím pracovníkům získat potřebné dovednosti, aby se přeměnili na moderní vůdce. 41 North Business School , která pracuje ve spolupráci s předními světovými školami v oblasti technologií a inovací atd. Najděte nás, kde se východ potkává západně podél 41. severní zeměpisné šířky.

Podnikatelská škola a instituce pro vzdělávání vedoucích pracovníků v srdci obchodní čtvrti v Istanbulu. Budova podpisu FERKO je sestavou blažených návrhů.

41 North Business School v Istanbulu - Levent je:

  • Na evropské straně Bosporu

  • Obklopeno globální centrálou společnosti

  • Moderní nákupní střediska, restaurace, galerie, koncertní sály a centra výkonu.

Náš areál je vhodný pro dosažení příjezdových cest a podzemních chodníků, které jsou určeny k zajištění metrobusu, metra a spojení pro pěší. Kromě toho školní areál maximalizuje vaši produktivitu díky tomu, že vaše učební prostředí je příjemnější s vybavením na místě, jako jsou místa nabíjení elektrických vozidel na parkovištích, obchodní služby concierge, kavárny, restaurace a živé parky pro společenské aktivity.

O LEADERSHIPU

Věříme, že vedení je jak umění, tak věda, která zahrnuje nejen použití racionálního přístupu, ale také emocionálního spojení.

Zkušenosti s učením

Učební procesy a související technologie se v posledních deseti letech drasticky změnily. Již nestačí shromažďovat manažery z času na čas, musí být vyškoleni k orchestru vítězných výkonů v reálném čase a v práci.

Místa

  • Istanbul

    Assembly Ferko Signature Büyükdere Cad. 175, Levent, 34394, Istanbul

Otázky