Keystone logo
Acadia Divinity College

Acadia Divinity College

Acadia Divinity College

Úvod

O společnosti Acadia Divinity College

Acadia Divinity College (ADC) je v areálu jedné z nejstarších a nejuznávanějších kanadských univerzit v Kanadě, Acadia University. Jako oficiální seminář kanadských baptistů v Atlantské kanadě (CBAC) a teologické fakulty pro akademii Acadia má ADC významnou historii vybavení křesťanů pro službu na plný úvazek a dobrovolnictví v Kanadě a ve světě. Nabízí denní i externí studijní programy na bakalářské, magisterské a doktorské úrovni, stejně jako programy dalšího vzdělávání, jsou studenti ADC vyzváni svými profesory, aby položili otázky, prozkoumali hloubku své víry a kultivovali své volání, ať už akademické nebo odborné, prostřednictvím přísné intelektuální výuky, smysluplné duchovní formace a praktické zkušenosti ze služby.

Dopad ADC je lokální a globální. Naše různorodá studentská populace přes 200 studentů pochází z celé Kanady a více než 12 zemí a představuje 15 denominací. Prostřednictvím našich rozmanitých partnerství mohou studenti studovat, výzkumně a stážovat v některých z největších světových měst nebo nejvzdálenějších vesnic v severní Kanadě.

Jsme odhodláni vybavit muže a ženy z různých prostředí a kontextu, aby sloužili druhým v lásce a poznání Ježíše, abychom získali důvěru v Boží slovo, abychom mluvili s realitou života dnes:

Rozvíjení znalostí: Vyučujeme s akademickou rigorózností a věrným odhodláním. Vychováváme dovednosti v oblasti výzkumu a celoživotního učení. Vyrábíme výzkum a publikace, které vytvářejí znalosti a zkoumají nové nápady.

Péče o osobní formaci: Zajišťujeme křesťanskou formaci a vychováváme relační komunitu. Zdůrazňujeme zkoumání identity, sebepoznání a osobní růst.

Kultivační dovednosti: Rozvíjíme kompetence pro církevní ministerstvo a širší křesťanskou službu. Vedeme vedení lídrů ve spolupráci s místními církvemi a dalšími agenturami.

ADC je akreditována Asociací teologických škol ve Spojených státech a Kanadě .

Místa

  • Wolfville

    15 University Ave. (Mail) 38 Crowell Dr. (Courier) Wolfville NS B4P 2R6, B0P, Wolfville

Otázky