Keystone logo
Adler University

Adler University

Adler University

Úvod

Svět se může změnit za okamžik

V našich životech existují okamžiky, které formují nejen to, kým jsme, ale kým se máme stát. Nepřicházejí náhodou. Rodí se z vášně.

Pokud to čtete nyní, ukázali jste svůj závazek k sociální spravedlnosti a touhu být pozitivní silou ve světě. V okamžiku, kdy se rozhodnete připojit se k nám na Adler University a prohloubit své odhodlání vytvořit spravedlivější společnost, bude jasná cesta k tomu, komu se máte stát.

Toto je váš okamžik. A svět čeká.

Vítáme vás na Adler University jediným slovem, které popisuje učení a praxi průkopnické koncepce sociálního zájmu Alfreda Adlera:

gemeinschaftsgefühl!

V překladu to znamená, že naše zdraví spočívá v našem komunitním životě a souvislostech. Je to myšlenka, která vyžaduje akci, která je nyní zapotřebí více než kdy jindy. Vrhnout světlo na nespravedlnost a řídit práci, která vede k tolik potřebné změně v některých našich nejnáročnějších komunitách. Naším posláním je připravit odborníky na řešení alarmujících nerovností ve světě a sociální nespravedlnosti. Adler University staví boty na zem tam, kde jsou nejvíce potřeba - jako učenci, aktivisté, praktici a mentoři. Adlerianští praktici přinášejí potřebnou změnu komunitám, kterým říkají domov.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Chicago

    North Dearborn Street,17, 60602, Chicago

    Otázky