Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
American International Theism University

American International Theism University

American International Theism University

Úvod

AITU nabízí pouze vzdělávací programy, které připravují studenty na náboženská povolání jako ministři, profesionálové nebo laici ve službě, poradenství, teismu, vzdělávání, administrativě, hudbě, výtvarném umění, mediální komunikaci nebo sociální práci.

Členové naší fakulty jsou vybíráni na základě jejich silného akademického základu, vzdělávací základny a zkušeností s rozumem. Vykazují působivou rovnováhu mezi pedagogickým výzkumem a zkušenostmi z reálného světa, které pomáhají našim studentům růst a učit se z každého kurzu.

Naši studenti mohou své získané zkušenosti uplatnit v práci po ukončení studia. A pokud bude v budoucnu potřeba další pomoci, naše vysoce specializovaná fakulta je vždy přístupná absolventům.

AITU využívá špičkový systém Learning Management System, kde se studenti mohou ve svém volném čase přihlásit do svých učeben, účastnit se diskusí ve třídách a představování smíšených médií a přistupovat k online knihovně AITU. Studenti mohou získat tituly za rozumnou cenu, aniž by se zadlužili.

Festive holiday office party in #WindowsUglySweater Softwear by @Windows
Windows / unsplash

Místa

  • Englewood

    1460 S McCall Road Suite 5 Englewood, Florida 34223, 34223, Englewood

Otázky