Keystone logo
Arizona State University Herberger Institute for Design and the Arts Design, životní prostředí a umění (historie, teorie a kritika), PhD
Arizona State University Herberger Institute for Design and the Arts

Design, životní prostředí a umění (historie, teorie a kritika), PhD

Tempe, Spojené státy americké

3 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Program PhD, Design, Environment and the Arts na Herbergerově institutu pro design a umění má výslovné poslání: připravit studenty na to, aby se stali veřejnými intelektuály a transformačními praktiky při formování prostředí ve všech měřítcích - od designu měst, budov, a krajiny, do interiérů, produktů a grafiky, do umění po celou dobu s důrazem na udržitelnost, inovace, budování komunity, kulturní a kontextové povědomí.

Navzdory své šíři je implicitní mandát mise možný z několika důvodů. Za prvé, doktorský program je interdisciplinární a zahrnuje aspekty akademických jednotek Herbergerova institutu. Studenti jsou v současné době zapsáni z oborů v rámci - Design School, School of Art a School of Arts, Media, and Engineering. Zadruhé, doktorský program má přístup ke skupině odborníků z fakulty a fakulty ústavu na celé univerzitě, mimo jiné včetně Katedry aplikovaných biologických věd, Vysoké školy ošetřovatelství a inovací ve zdraví a Školy udržitelného rozvoje. Za třetí, doktorský program má přístup k některým z nejlepších zařízení nalezených v jakékoli vysoké škole svého druhu. A konečně, doktorský program se vyvíjí v jednom z nejprogresivnějších a transformativních vzdělávacích prostředí v zemi, běžně označovaných jako New American University.

Nakonec jsou to však naši studenti a absolventi, kteří odrážejí kvalitu doktorského programu. Všichni uspěli. Od prvního dne, kdy vstoupí do programu, se naši studenti začínají zabývat výzkumnými a akademickými snahami mimo ústav prostřednictvím aktivní účasti na přednáškách a prezentacích na různých národních a mezinárodních workshopech a konferencích. Jako absolventi programu se vyšplhají na vrchol své kariéry, sledují akademické cesty a zaujímají vedoucí role v profesionálních postupech plánování a designu, v podnikovém sektoru, ve veřejném sektoru a v neziskovém sektoru.

Pokud vám jde spíše o to, co chcete dělat, než o to, čím chcete být, přidejte se k nám na PhD v oboru design, životní prostředí a umění v Herbergerově institutu pro design a umění.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy