Keystone logo
© BIMM University
Auream Phoenix University for Women

Auream Phoenix University for Women

Auream Phoenix University for Women

Úvod

Auream Phoenix University for Women (APUW) je solidní instituce postavená na pevných základech kvality a přísnosti, jejímž posláním je hodnotit základní studia a kariéry manažerek, podnikatelek a profesionálních žen, aby jim umožnily získat mezinárodní titul prostřednictvím přísného integrace studijních programů. Jsme hrdí na to, že jsme první soukromou univerzitou distančního vzdělávání pouze pro ženy, která působí v komplexní oblasti ověřování kompetencí za účelem získání titulu.

APUW zavádí přísný etický samoregulační systém, aby splnil všechny požadavky na kvalitu pro tento model univerzity. Naše fakulty: Arts & Humanities, Business & Media, Psychology, Computer Science, Engineering & Technology, Life & Earth and Natural & Health Science, umožňují nabídku více než dvou set oblastí studia; ty jsou pečlivě vybírány tak, aby odpovídaly potřebám trhu a budoucím pracovním příležitostem.

APUW je hrdá na své studenty. Mohou vytvářet vynikající podnikatelské podniky, mohou zastávat vedoucí role v nadnárodních korporacích, soukromých společnostech a nevládních organizacích nebo mohou být předními profesionály v pracovním světě.

Auream Phoenix University for Women (APUW) je první soukromá, mezinárodní, distanční, účelová univerzita zaměřená výhradně na vzdělávání žen. APUW umožňuje každé ženě, která se věnuje práci a rodině, studovat a dokončit své akademické cíle a přitom zůstat v pohodlném prostředí svého domova. Naše univerzita oslovuje ženy vůdčí osobnosti s vítězným myšlením, ženy s živými, dynamickými osobnostmi, nezávislé myslitelky a ženy, které si uvědomují, že jsou referenčními body ve své komunitě. Naším hlavním zaměřením je testování dovedností a kompetencí pro akademickou certifikaci. Studijní programy Aurea Phoenix University for Women jsou navrženy na metodě APEL (Accreditation Prior Experiential Learning), aby umožnily aktivním pracujícím ženám s minimálně 5 letou odbornou praxí získat titul, aniž by zanedbávaly své rodiny.

Mise

Dospělým studentkám nabízíme možnost získat mezinárodní titul pomocí metody APEL (Accreditation Prior Experiential Learning) k hodnocení jejich profesního životopisu. Systém APEL zahrnuje důslednou analýzu předchozích vzdělávacích a profesních zkušeností, které jsou podle specifických parametrů převedeny na akademické kredity platné pro udělení titulů APUW.

Naším posláním je poskytnout našim studentům multikulturní, obohacující a náročné prostředí digitálního vzdělávání, které vyživuje silné, dobře zakulacené osobnosti, povzbuzuje vedení a buduje charakter a sociální vědomí každého studenta. Usilujeme o dodržení našeho závazku distančního vzdělávání dospělých, znalostí, výzkumu a služeb prostřednictvím aktivit celé naší univerzitní komunity.

Úspěchy

APUW jako soukromá obchodní univerzita od svého založení nabízí studijní programy postavené na speciálním spojení se svobodnými povoláními, obchodem, průmyslem, managementem a světem práce obecně. Programy, které mají co do činění se sebeurčením, know-how, kreativitou. Učíme studenty, jak si vydláždit vlastní cestu k naplňující budoucnosti.

Zároveň zdůrazňujeme potřebu solidního zázemí tvořeného obecnými dovednostmi a znalostmi prostřednictvím pečlivě navržených osnov, které odpovídají požadavkům mezinárodního trhu práce. Dnes, stejně jako od samého počátku, je naše filozofie vzdělávání dospělých i nadále zaměřená na studenty, bezplatná, inovativní a vynalézavá.

Během naší cesty k dokonalosti a naplnění APUW úspěšně prošel několika samoregulovanými institucionálními kontrolami kvality, kontrolami programů na vysoké škole a akreditačními procesy a získal několik ocenění a uznání.

Vidění

Auream Phoenix University for Women se stane globálním lídrem v distančním vzdělávání pro dospělé ženy na bázi APEL (Accreditation Prior Experiential Learning). Našim studentkám nabízíme potřebné nástroje pro kritické sebehodnocení jejich vlastních studijních dovedností pro profesní úspěch. Zaměřujeme se na budování důvěry a odbornosti studentů tím, že je povzbuzujeme, aby si stanovili cíle a podporovali jejich plány na jejich dosažení. Rádi bychom usnadnili rozvoj plného potenciálu každého studenta jako člověka a dali mu příležitost přemýšlet, diskutovat, zkoumat a rozhodovat se

Přijímací řízení

Místa

 • London

  At Uniselinus Europe 71-75 Shelton Street, WC2H9JQ, London

  • Ragusa

   At Uniselinus Europe Networking University Via Roma, 200, 97100, Ragusa

   • Panama City

    Auream Phoenix University SA Panama City – Republic Of Panama, , Panama City

    • London

     London, Spojené království

     Otázky