Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Boston College

Boston College

Boston College

Úvod

Vzdělání se srdcem a duší - a silou transformace

Boston College , první instituce vysokoškolského vzdělávání, která působí ve městě Boston, dnes patří mezi přední univerzity, vůdce liberálního umění, vědeckého výzkumu a formace studentů.

Zakotvená v ideálech, která inspirovala naši zakladatele jezuitů, Boston College vyzývá studenty, aby se dívali dovnitř, ale vždy se dostali ven, aby rozvíjeli svou mysl a talent v plném rozsahu a využívali je ve službách ostatním.

O škole Morrissey

Vysoká škola umění a věd Robert J. Morrissey podporuje přísný intelektuální vývoj a náboženský, etický a osobní růst svých studentů. Morrissey College fakulty a studenti se přímo zabývají nejnaléhavějšími problémy na světě a využívají své dary k posílení společného dobra.

Morrissey College nabízí postgraduální programy v humanitních, společenských a přírodních vědách. Studenti se objeví připraveni vzkvétat v širokém spektru profesí a připraveni sloužit jako schopní a vášniví vůdci, kteří pracují jako kvas pro dobro v komunitách po celém světě.

Jako nejstarší a největší divize na Boston College Morrissey College ztělesňuje jezuitský, katolický závazek k hloubce dotazu, akademické dokonalosti a vzdělání celé osoby prostřednictvím formativního styku s liberálním uměním.

Proč Boston College ?

Když studenti vstoupí na Boston College , podniknou první kroky na cestě objevování, která stimuluje jejich intelektuální, osobní, etický a duchovní růst. Program Morrissey College of Arts and Sciences žádá studenty, aby se dozvěděli o sobě, jejich komunitách a světě, hledali pravdu kamkoli jdou, a využili svého talentu ke zlepšení života druhých.

Ti, kteří hledají vzdělání, které vydrží celý život, naleznou výzvu a podporu při budování smysluplné a naplňující budoucnosti.

1. Dynamické vzdělávání v oblasti liberálního umění

Prozkoumejte řadu disciplín, které utvářejí vzdělané lidi připravené prosperovat v 21. století. Vzdělání liberálních umění v Boston College rozvíjí cenné schopnosti, včetně kritického myšlení, etického rozhodování, efektivní komunikace a schopnosti vidět lidskou zkušenost z řady perspektiv.

2. Duševní síla

Morrissey College vyzývá studenty, aby objevili a využili svůj plný potenciál. Známá fakulta, inovační kurzy a možnosti mimo kampus rozšiřují znalosti a zkušenosti studentů.

3. jezuita, katolická tradice

Intelektuální přísnost, integrace znalostí, formace studentů, péče o jednotlivce, využívání našeho vzdělávání ve službách ostatním - tyto jezuité, katolické hodnoty definují zkušenost Boston College .

4. Dotazování přes disciplíny

Zde vedecká spolupráce rozvíjí výzkum a výuku mimo tradiční disciplinární hranice. Základní kurikulum, Institut pro liberální umění, Institut pro integrovanou vědu a společnost a řada výzkumných projektů spojují studenty a fakulty z různých oblastí výzkumu.

5. Výhody Bostonu

S více než 50 vysokoškolskými institucemi v metropolitní oblasti je Boston opravdu jedním z nejvýznamnějších univerzitních měst. Je to také město světové třídy plné historie, vědeckých a technických inovátorů, kultury a možností stáže.

6. Alumni Network

Studenti mají prospěch z připojení a podpory napjaté a věrné sítě téměř 180 000 absolventů Boston College .

Místa

  • Boston

    Boston College Gasson Hall 108 140 Commonwealth Avenue Chestnut Hill, MA 02467, 02467, Boston

    Otázky