Keystone logo
Boston University School of Theology

Boston University School of Theology

Boston University School of Theology

Úvod

Na Boston University School of Theology (STH) můžete pokračovat ve službě, kterou si představujete, když se stanete vůdcem připraveným reagovat na výzvy dnešní globální náboženské krajiny. Transformujte se. Pak změňte svět. Renomovaná fakulta vás provede přísnými akademickými pracovníky. Podporující komunita vyživuje váš život, vaši víru a vaše cíle.

Naším posláním je usilovat o poznání Boha, pěstovat vůdce pro společenství víry, obohacovat akademii a usilovat o mír se spravedlností v rozmanitém a vzájemně propojeném světě.

Jako zakládající škola na Bostonské univerzitě a nejstarší seminář Spojených metodistů v Severní Americe jsme profesionální školou kosmopolitní výzkumné univerzity, která se sama zavázala k „učení, ctnosti a zbožnosti“. Zakořeněné ve wesleyanských tradicích a čerpající z širších křesťanských tradic světa se snažíme vybavit ženy a muže pro ministerstva a povolání, která podporují osobní a sociální transformaci, jsou orientovány na světovou rozmanitost a rozšiřují prorocké dědictví tohoto historická škola teologie.

Připojte se k naší jedinečné komunitě studentů, kteří kreativně přemýšlejí o problémech v reálném světě. Učte se spolu s úspěšnými studenty, vedeni přes přísné akademické programy renomovanou fakultou. Na Boston University School of Theology jsou naše víry rozmanité; naše povolání, různorodá. Sdílíme však společnou snahu o vytvoření lepšího světa.

Místa

  • Boston

    Commonwealth Avenue,745, 02215, Boston

    Otázky