Keystone logo
Boston University School of Public Health

Boston University School of Public Health

Boston University School of Public Health

Úvod

Boston University School of Public Health ( BUSPH ) vede ve školní excelence a inovacích ve výuce veřejného zdraví. Naším cílem je učit autentickým, inkluzivním, flexibilním, průběžným a reflexivním způsobem, jak změnit zdraví populace.

Jako špičková absolventská škola nabízí Boston University School of Public Health přístup k inovativnímu výzkumu, stipendiu a praxi v oblasti veřejného zdraví, špičkové vzdělání s misí na zemi.

Posláním School of Public Health je zlepšovat zdraví a blahobyt populací na celém světě, zejména těch, které jsou nedostatečně využívány, prostřednictvím excelence a inovací ve vzdělávání, výzkumu a praxi.

Od mezioborových schopností fakulty a výzkumu až po náš inovativní přístup k výuce vám nabízíme výjimečné vzdělání v oblasti veřejného zdraví.

Provádíme výzkum v celé řadě oborů zaměřených na vývoj řešení komplexních zdravotních problémů. Členové fakulty se účastní studia po celém světě a naší vlastní místní komunitě.

Jako odborníci Boston University School of Public Health fakulty, zaměstnanci a studenti Boston University School of Public Health za úkol využívat své znalosti, dovednosti a vášeň pro zlepšování zdraví populace.

Získávání znalostí a jejich předávání dalším generacím je jádrem práce Boston University School of Public Health , ale jejich aplikace je stejně důležitá. Boston University School of Public Health je v čele advokacie a praxe, a to jak na místní, tak na celosvětové úrovni.

Zavázali jsme se k zapalování a udržování pozitivních změn, které vedou ke zdraví a pohodě po celém světě. Snažíme se o uctivou, spolupracující, rozmanitou a inkluzivní komunitu v rámci naší školy veřejného zdraví. Naším cílem je podporovat spravedlnost, lidská práva a spravedlnost v rámci našich místních i globálních komunit a napříč nimi.

Místa

  • Boston

    Albany Street,715, 02118, Boston

    Otázky