Keystone logo
Chulabhorn Graduate Institute PhD v aplikovaných biologických vědách: environmentální zdraví
Chulabhorn Graduate Institute

PhD v aplikovaných biologických vědách: environmentální zdraví

Bangkok, Thajsko

Request duration

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Jun 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

PhD in Applied Biological Sciences: Environmentální zdraví


V dnešní době je známo, že životní prostředí a zdraví jsou neoddělitelně vzájemně propojeny. Životní prostředí znečišťujících látek v životním prostředí dříve nebo později ovlivní lidské zdraví. Tato disciplína poskytne základy pro pochopení toho, jak znečišťující látky ovlivňují zdraví. Znalostní, schopní a technicky kvalifikovaní pracovníci, kteří mají praktické i teoretické znalosti o ochraně životního prostředí, jsou zapotřebí k provádění výzkumné a akademické práce, aby mohli své znalosti a dovednosti aplikovat k identifikaci a prevenci zdravotních a environmentálních problémů. Absolventi dovedností jsou také potřební k identifikaci nebo syntéze chemických nebo biologických látek k léčbě nebo prevenci nemocí a k využití svých znalostí a odborných znalostí pro zvýšení hodnoty přírodních zdrojů.

Cílem programu je připravit studenty na kariéru v oblasti veřejného zdraví, odhalování a vývoji léků a souvisejících oborech, které se zabývají aplikací moderní biologie na praktické současné problémy. Program je zaměřen na výzkum a zaměřuje se na vývoj metod a podrobnější technické problémy. Absolventi budou vycvičeni tak, aby byli myslitelé i praktiky.

Požadavky na přijetí

  • Kandidáti by měli mít magisterský titul nebo jeho ekvivalent s kumulativním GPA v minimální výši 3,50 na magisterské úrovni.
  • Preferované zázemí: Věda (včetně biologie, biologické vědy, biochemie, biotechnologie, mikrobiologie, environmentálních věd), farmacie, farmaceutických věd, ošetřovatelství, lékařství, lékařské technologie nebo jiných souvisejících oborů.
  • Kandidáti, kteří jsou držiteli bakalářského titulu s vyznamenáním první třídy, jsou rovněž způsobilí.

Angličtina Proficiency

Všichni kandidáti musí dosáhnout oficiálního testovacího skóre, který je vyšší než minimální skóre pro přijetí v některé z následujících standardizovaných anglických zkoušek.


Mezinárodní testovací systém anglického jazyka (IELTS): 5

Test angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL):

* Na papíře: 500

* Počítačové: 173

* Internetové: 61

CU-test angličtiny (CU-TEP): 60

Žadatelé ze zemí, ve kterých je angličtina mateřským jazykem, jsou však od tohoto požadavku vyňati. Navíc uchazeči, kteří jsou držiteli předchozího diplomu z univerzity, kde jediným výukovým jazykem je angličtina, mohou předložit osvědčení o vysokoškolském vzdělávacím středisku pro splnění tohoto požadavku.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy