Keystone logo
Chulabhorn Graduate Institute PhD v environmentální toxikologii
Chulabhorn Graduate Institute

PhD v environmentální toxikologii

Bangkok, Thajsko

Request duration

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Jun 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Úvod

PhD v environmentální toxikologii

Rychlý rozvoj mnoha zemí v rámci regionu vedl k rozšířenému používání chemických látek v průmyslu, zemědělství, veřejném zdraví i v každodenním životě. To vedlo k významné chemické kontaminaci a zhoršování životního prostředí s nevyhnutelnými dopady na ekonomiku, společnost a zdraví lidí.

Při řešení těchto problémů existuje naléhavá potřeba odborníků v oblasti environmentální toxikologie, což je oblast, která vyžaduje znalosti v několika vzájemně souvisejících vědách. V souladu s vnitrostátní politikou vytváření vysoce kvalitního personálu v oblasti vědy a technologie nabízí CGI absolventský program v oblasti toxikologie v oblasti životního prostředí, který řeší tuto potřebu trénovat novou generaci vědců, která se stane hnací silou země, a v následujících letech.

Požadavky na přijetí

  • Kandidáti by měli mít magisterský titul nebo jeho ekvivalent s kumulativním GPA v minimální výši 3,50 na magisterské úrovni. Kandidáti, kteří jsou držiteli bakalářského titulu s vyznamenáním první třídy, jsou rovněž způsobilí.
  • Preferované zázemí: Věda (včetně chemie, biologie, biologické vědy, biochemie, biotechnologie, mikrobiologie, vědy o životním prostředí), lékárny, farmaceutických věd, medicíny, lékařské technologie, ošetřovatelství nebo jiných souvisejících oborů.Angličtina Proficiency

Všichni kandidáti musí dosáhnout oficiálního testovacího skóre, který je vyšší než minimální skóre pro přijetí v některé z následujících standardizovaných anglických zkoušek.


Mezinárodní testovací systém anglického jazyka (IELTS): 5

Test angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL):

* Na papíře: 500

* Počítačové: 173

* Internetové: 61

CU-test angličtiny (CU-TEP): 60

Žadatelé ze zemí, ve kterých je angličtina mateřským jazykem, jsou však od tohoto požadavku vyňati. Navíc uchazeči, kteří jsou držiteli předchozího diplomu z univerzity, kde jediným výukovým jazykem je angličtina, mohou předložit osvědčení o vysokoškolském vzdělávacím středisku pro splnění tohoto požadavku.

O Škole

Otázky