Keystone logo
Corban University

Corban University

Corban University

Úvod

Corban University je uznávána jako College of Distinction s angažovanými studenty, skvělým vyučováním, živou komunitou a úspěšnými výsledky. Corban je také zařazen mezi nejlepší univerzity na západě US News & World Report.

Corban University vzdělává studenty, kteří pro svět Ježíše Krista změní svět. Naše zaměření na poskytování akademického, duchovního a osobního růstu v křesťanském prostředí vytváří neuvěřitelnou komunitu pro váš vysokoškolský zážitek.

Díky odborné škole je učení relevantní a smysluplné. Náš poměr studentů a fakult 12: 1 udržuje velikost třídy malou, takže vás fakulta zná podle jména. Radí, mentorují a aktivně se podílejí na dosažení vašich cílů.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Salem

    Deer Park Drive Southeast,5000, 97317, Salem

    Otázky