Keystone logo
Desert Research Institute Doktor filozofie v atmosférických vědách
Desert Research Institute

Doktor filozofie v atmosférických vědách

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Cílem doktorského studia v programu Atmosférické vědy pro postgraduální studium je připravit a vzdělávat studenty v kritickém myšlení, jejichž výsledkem jsou inovativní nápady, které mohou prohloubit naše chápání a znalosti systému zemská atmosféra ve smyslu procesních studií, modelování a přístrojového vybavení. Program Atmosférické vědy pro absolventy je určen studentům se zájmem o výzkum a aplikace na širokou škálu témat vědy o atmosféře: atmosférická technologie, oblak a fyzika aerosolů, trendy v podnebí, dálkový průzkum Země, předpovědi počasí, chemie atmosféry, dopady znečištění ovzduší na zdraví, meteorologie , modelování v mezoscale, počasí při požáru a dymová oblačnost, vývoj přístrojů, radiační působení, turbulence, obnovitelná energie a paliva, skleníkové plyny a změna klimatu.

Titul PhD v oboru atmosférických věd umožňuje vykonávat související kariéry, včetně vědců v oboru atmosféry, postdoktorandů, asistentů profesora výzkumu, profesora, lektora, vědce v oblasti kvality ovzduší, klimatologa, vědce v oblasti životního prostředí, specialistu na monitorování životního prostředí a meteorologa.

Výsledky učení studentů:

SLO 1: Studenti budou schopni prokázat znalosti teoretických a pozorovacích aspektů věd o atmosféře.

SLO 2: Studenti budou schopni zapojit se do pozorovacích a teoretických aspektů výzkumných studií (numerická a grafická analýza dat a výsledků modelování, psaní zpráv, obsluha a vývoj nástrojů, práce s modely atd.).

SLO 3: Studenti budou schopni prokázat úspěch v komunikačních dovednostech.

Veškeré práce v kurzu (včetně kreditů za disertační práci) musí být dokončeny do osmi let před udělením titulu. Kredity převedené na doktorát z ukončeného magisterského studia jsou z tohoto osmiletého limitu osvobozeny. Jak již bylo zmíněno dříve, studenti doktorského studijního programu musí dokončit komplexní zkoušku do konce třetího ročníku nebo musí být kvůli nedostatečnému pokroku propuštěni.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

  • PhD a MS v mořských, atmosférických a geovědách (GRE Waived)
    • Miami, Spojené státy americké
  • Ph.D. v oboru energetiky, životního prostředí a atmosféry
    • Nicosia, Kypr
  • PhD in Atmospheric & Environmental Sciences
    • Rapid City, Spojené státy americké