Keystone logo
Eastern Mediterranean University Faculty of Business and Economics PhD - Ekonomie
Eastern Mediterranean University Faculty of Business and Economics

PhD - Ekonomie

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Cílem Ph.D. program v oboru ekonomie na východní středomořské univerzity je vybavit jeho absolventy dovednosti v ekonomické teorii, kvantitativních metod a analýze politiky, aby byli schopni vyučovat ekonomii na pokročilé úrovni, a provádět ekonomický výzkum a analyzovat ekonomické problémy a politik s nejvyšší úrovní profesionalita.

Kandidáti na Doktor filozofie v oboru ekonomie jsou povinni absolvovat osm kurzy (24 kreditních hodin denně) a disertační práce. Program se skládá ze čtyř požadovaných základních kurzů. Kromě toho, studenti musí absolvovat čtyři volitelných předmětů v ekonomii. Po vyplnění všech požadovaných předmětů, jeden je povinen složit čtyři kvalifikační zkoušky z mikroekonomie, makroekonomie, ekonometrie a oblast, ve které by si vybrali svou tématu disertační práce. Po úspěšném dokončení těchto zkoušek je třeba dokončit Ph.D. disertační práce a mají jeden článek publikovaný od disertační práce kvalifikovaným deníku za účelem získání Ph.D. stupně.

Studenti, kteří chtějí vykonávat Ph.D. program v ekonomii, ale dokončili magisterský titul v jiném oboru, může být přijat do programu, s výhradou úspěšného dokončení vybrán vyžadovaného vysokoškoláka a postgraduální kurzy ekonomie.

Požadavky na přijetí

Přihlášky do programu PhD na katedře ekonomie jsou přijímány dvakrát ročně, před začátkem každého semestru. Všichni žadatelé, pro něž je angličtina druhým jazykem, může být požadováno, aby složit zkoušku z angličtiny dokonalé úrovně, nebo může předložit poslední TOEFL skóre nad 550 za doktorandů. Požadavky PhD Program navíc k magisterské kvalifikaci před vstupem, se liší v závislosti na programu.

Potenciální žadatelé jsou povinni vyplnit formulář je k dispozici na úřadu kvestora aplikací, a vyplněný formulář předloží spolu s dopisem referenčních a oficiální přepis všech absolventa a vysokoškoláka kurzu dokončena až do doby podání žádosti. Uchazeči, kteří nejsou občany turecké republiky severního Kypru nebo Turecké republiky, jsou povinni navíc předložit doklad o finanční záruky o tom, že dostatečné finanční prostředky jsou k dispozici pro školné a životní náklady.

Pracovní příležitosti

Absolventi mají širokou oblast pracovních příležitostí. Jejich znalosti a dovednosti v ekonomice, jakož i jejich dobrá znalost angličtiny a počítačových aplikací, stejně jako znalost globálních otázkách otevírá pracovní příležitosti v mezinárodních organizacích, nadnárodních společností a veřejných služeb a soukromé podniky.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy