Keystone logo
ESDESIGN - Escuela Superior de Diseño de Barcelona

ESDESIGN - Escuela Superior de Diseño de Barcelona

ESDESIGN - Escuela Superior de Diseño de Barcelona

Úvod

ESDESIGN je první online škola designu, místo setkání, kde nezáleží na kilometrech, dnech ani hodinách. Je to škola bez dveří s tisíci okny do světa, která spojuje osobní impuls s globálním a společenským závazkem. Je to znalost trendů a transformace nápadů a projektů do reality. ESDESIGN prožívá svět designu s vizí 360.

Díky plně flexibilním online mistrům kombinuje náš didaktický návrh spolupráci s výukou prostřednictvím online videokonferencí v reálném čase a zpožděných komunikačních prostor.

Aniž bychom zapomněli na obchodní vizi, od začátku projektu do konce se ponoříme do procesu vytváření a chápeme design jako nástroj, který nabízí řešení skutečného a aktuálního problému.

S touto vizí jsme se rozhodli pro vytvoření 7 oblastí designérských mistrů: komunikace, prostor, grafika a redakce, interakce, management, móda a produkt. Ročně se ESDESIGN rozhodne trénovat více než 1 000 studentů.

ESDESIGN je součástí Planeta Formación y Universidades, tréninkové divize Grupo Planeta. Mezinárodní síť vysokoškolského vzdělávání, která má dvacet pět vzdělávacích institucí ve Španělsku, Andoře, Francii, Itálii, severní Africe, Spojených státech a Kolumbii. Každý rok je prostřednictvím obchodních škol, univerzit, specializovaných vysokých škol a středisek odborného a dalšího vzdělávání proškoleno více než 100 000 studentů ze 114 různých národností.

Statistika

Přes jeho obchodní školy, univerzity, specializované vysoké školy a střediska odborného a dalšího vzdělávání je každoročně vyškoleno více než 100 000 studentů ze 114 různých národností.

  Místa

  • Barcelona

   Barcelona, Španělsko

   Programy

   Otázky