Keystone logo
Florida Institute of Technology

Florida Institute of Technology

Florida Institute of Technology

Úvod

Všechno to začalo 37 centy

Florida Tech byla založena v roce 1958 jako "Brevard Engineering College." Všechno to začalo jako nápad v mysli Jerome P. Keupera, vizionářského fyzika pracujícího na Cape Canaveral.

Podle univerzitní tradice Keuper vyjádřil své přání vytvořit vědeckou a technologickou univerzitu příteli u skleničky v místní hospodě. Kolega mecenáš zaslechl konverzaci a vytlačil přes bar 37 centů a řekl: „Je tu váš první příspěvek, Jerry. Teď běž a postav tu kolej."

Tak to Keuper udělal. A to, co začalo s 37 centy jako noční škola pro rané „raketové střelce“ amerického vesmírného programu, je nyní komplexní národní výzkumnou univerzitou uznávanou po celém světě za vynikající přípravu studentů na kariéru budoucnosti.

Základní hodnoty

 • Výzkum ve prospěch celého lidstva
 • Vzdělání pro celoživotní úspěch
 • Globální občanství pro lepší svět

Poslání

Florida Institute of TechnologyPosláním společnosti je poskytovat vysoce kvalitní vzdělání kulturně rozmanitému studentskému sboru s cílem připravit studenty na vstup do globální pracovní síly, hledání příležitostí pro vyšší vzdělání a službu v rámci svých komunit. Univerzita se také snaží rozšířit znalosti prostřednictvím základního a aplikovaného výzkumu a sloužit rozmanitým ekonomickým, kulturním a společenským potřebám našich místních, státních, národních a mezinárodních volebních obvodů.

Na podporu této mise se zavazujeme:

 • Podpora rozvoje studentů podporou a udržováním produktivní institucionální kultury hodnocení, která vede k neustálému zlepšování akademických a administrativních programů
 • Rozvíjení organizační kultury, která oceňuje a podporuje intelektuální zvídavost, pocit sounáležitosti a sdíleného účelu mezi učiteli, studenty a zaměstnanci, a snahu o dokonalost ve všech snahách
 • Nábor a rozvoj vynikajících fakult, aby se stali lídry ve svých oborech a mezinárodně uznávanými vědci
 • Dosažení uznání jako efektivní, inovativní, technologicky zaměřená vzdělávací a výzkumná instituce
 • Nábor a udržení vynikajícího, vysoce vybraného a kulturně rozmanitého studentského sboru
 • Neustálé zlepšování kvality života v kampusu pro všechny členy univerzitní komunity
 • Poskytování příležitostí k osobnímu a kariérnímu růstu pro tradiční i netradiční studenty a členy fakulty a zaměstnance
 • Zajištění a udržování profesionální akreditace pro všechny příslušné programy

138708_Clean_Room.jpg

Jsme Florida Tech

To, co jsme, je soukromá, koedukační, rezidenční, výzkumně intenzivní univerzita udělující doktorandské studium se sídlem v Melbourne na slunném floridském „Vesmírném pobřeží“. Ale kdo jsme, je mnohem víc. Jsme komunita výzkumníků, vědců a studentů pocházejících z celého světa. Jsme inženýři, letci, inovátoři, vůdci, pedagogové, sportovci a astronauti. Máme mozky raketových vědců a srdce Pantherů. Jsme Florida Tech.

Jsme Neúnavní

Florida Tech je univerzita vůdců a studentů – různorodá komunita studentů, zaměstnanců, vyučujících a absolventů, kteří jsou sjednoceni v neúnavné snaze o dosažení velikosti.

Jsme mezinárodní

Studenti z více než 90 zemí světa se rozhodnou žít a učit se na Florida Tech, což z nás dělá skutečně globální univerzitu. Když říkáme #YouAreWelcomeHere, myslíme to vážně.

Tvoříme budoucnost

Jedním z hlavních principů mise Florida Tech je pokrok ve vědě a technologii ve prospěch Země a všech jejích obyvatel. Takže, to je to, co děláme.

Máme Panther Pride

Můžete to cítit při první návštěvě kampusu, v den, kdy promujete, nebo někdy mezi tím. Ale když to uděláte, uvidíte, že Panther Pride je víc než školní duch. Je to rodina.

Navazujeme spojení

Florida Tech je hrdá na to, že je součástí komunity Brevard County, a vítá své sousedy, aby prozkoumali mnoho osobních, profesních, firemních a kulturních příležitostí, které nabízíme.

Jsme STEM

Existuje důvod, proč je Florida Tech známá jako Florida's STEM University™. Jednoduše řečeno: věda, technologie, inženýrství a matematika jsou v naší DNA. Díky tomu je STEM hnací silou toho, kdo jsme, co děláme a proč existujeme.

Místa

 • Melbourne

  West University Boulevard,150, 32901, Melbourne

Otázky