Keystone logo
Free University of Bozen-Bolzano

Free University of Bozen-Bolzano

Free University of Bozen-Bolzano

Úvod

Free University of Bozen-Bolzano byla založena v roce 1997. Naše univerzita má silné mezinárodní vyhlídky, o čemž svědčí její mnohojazyčné kurzy (němčina, italština, angličtina a ladin) a vysoký počet studentů a pedagogických pracovníků ze zahraničí.

Univerzita má pět fakult a vysoké procento přednášejících (35%) a studentů (17%) pochází ze zahraničí a studují, vyučují a provádějí výzkum v oblasti ekonomie, přírodních věd, inženýrství, společenských věd, vzdělávání a designu . Máme 4 100 studentů registrovaných na více než 30 vysokoškolských a postgraduálních studijních oborů .

V celostátním žebříčku dosahuje naše univerzita každoročně nejvyšší pozice. V roce 2018 zařadilo italské výzkumné centrum pro sociální studia Censis již čtvrtý rok po sobě naši univerzitu jako jedničku mezi menší soukromé vysoké školy (méně než 5 000 studentů). V mezinárodním žebříčku se umisťujeme také vysoko, zejména v kategoriích „internacionalizace“, „spokojenost studentů“ a „praxe-orientovaná“.

Nabízené vyučované moduly a naše výzkumné projekty jsou propojeny s mezinárodními a meziregionálními sítěmi. Například v rámci projektu Euregio spolupracujeme s univerzitami v Innsbrucku a Trentu a snažíme se dosáhnout nejvyšších standardů kvality.

Statistika

Univerzita má pět fakult a vysoké procento lektorů (35%) a studenti (17%) pocházejí ze zahraničí a studují, vyučují a provádějí výzkum v oblasti ekonomie, přírodních věd, inženýrství, společenských věd, vzdělávání a designu. Máme 4,100 studentů registrovaných na více než 30 vysokoškolské a postgraduální studijní kurzy.

  Žebříčky

  V národních žebříčcích se naše univerzita každoročně dostává na přední místa. Italské výzkumné centrum pro sociální studia Censis v roce 2023 již sedmým rokem za sebou zařadilo naši univerzitu na první místo mezi menšími soukromými univerzitami (méně než 5 000 studentů). V celostátním žebříčku se naše univerzita každoročně dostává na přední místa. Italské výzkumné centrum pro sociální studia Censis v roce 2023 již sedmým rokem za sebou zařadilo naši univerzitu na první místo mezi menšími soukromými univerzitami (méně než 5 000 studentů). Jsme také na předních místech v mezinárodních žebříčcích, zejména v kategoriích „internacionalizace“, „spokojenost studentů a „orientované na praxi“. také, zejména v kategoriích „internacionalizace“, „spokojenost studentů a „orientovaný na praxi.

  Požadavky na přijetí do programu

  Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

  Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

  Místa

  • Bolzano

   Free University of Bozen-Bolzano Universitätsplatz 1 Piazza Università 1, 39100, Bolzano

  • Bruneck

   Piazzetta dell'Università,1, 39031, Bruneck

   • Brixen

    Via Santa Croce,7, 39042, Brixen

    Otázky