Keystone logo
Free University of Bozen-Bolzano PhD v oboru ekonomie a finance
Free University of Bozen-Bolzano

PhD v oboru ekonomie a finance

Bolzano, Itálie

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Oct 2024

EUR 180 / per year *

Na kampusu

* školné: 163,50 EUR ročně

Úvod

Náš Ph.D. Program využívá silné stránky naší multikulturní univerzity a mezinárodní fakulty a poskytuje talentovaným a motivovaným studentům vysoce kvalitní vzdělávací a výzkumné prostředí, které nejlépe vyhovuje jejich kariérním aspiracím. Naší ambicí je nabídnout Ph.D. program, který využívá specifické silné stránky naší univerzity a mezinárodní fakulty a poskytuje talentovaným a motivovaným studentům vysoce kvalitní vzdělávací a výzkumné prostředí, které nejlépe vyhovuje jejich kariérním aspiracím.

Náš 4letý prezenční Ph.D. program zahrnuje jeden rok základních kurzů a také individuální školení v závislosti na konkrétních výzkumných zájmech a cílech Ph.D. studenta dle doporučení školitele. Speciální součásti našeho programu jsou Tématické individuální doučování a mentoring a také financování výzkumných pobytů v zahraničí .

Doktorandi se seznámí s konkrétními výzkumnými oblastmi fakulty, včetně Analýzy hospodářské politiky, Finančních trhů a regulace a Kvantitativních metod a analýzy velkých dat , a budou mít příležitost zapojit se do příslušných výzkumných projektů. . Naše mezinárodní fakulta poskytuje řadu výzkumných příležitostí.

Osnovy

O Škole

Otázky