Keystone logo
Georgia Southern University

Georgia Southern University

Georgia Southern University

Úvod

S více než 27 000 studenty, přibližně 140 různými studijními programy a třemi kampusy s jedinou vizí růstu ostatních se Georgia Southern University již pohybuje a je připravena na další. Díky historickým cihlovým uličkám nebo mechem pokapaným dubům mohou naše malebné kampusy vypadat nedotčeně, ale je tu spousta práce s vyhrnováním rukávů. Výzkum je zaměřen na dopad komunity. Výuka je zaměřena na studenty. A studenti se soustředí na svou budoucnost.

Od roku 1906 je charakteristickým znakem univerzity kultura angažovanosti, která spojuje teorii s praxí, rozšiřuje vzdělávací prostředí i mimo třídu a podporuje růst studentů a životní úspěch. Ústředním bodem poslání univerzity je odhodlání fakulty k dokonalosti ve výuce a rozvoji plodného vzdělávacího prostředí, jehož příkladem je volná výměna nápadů, vysoká akademická očekávání a individuální odpovědnost za akademický úspěch. Fakulta, zaměstnanci a studenti přijímají základní hodnoty spolupráce, akademické excelence, objevování a inovací, integrity, otevřenosti a inkluze a udržitelnosti.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

 • Statesboro

  1332 Southern Drive, , Statesboro

 • Savannah

  11935 Abercorn Street, , Savannah

  • Hinesville

   175 West Memorial Drive, , Hinesville

   Otázky