Keystone logo
Georgia Southern University, Department of Logistics & Supply Chain Management

Georgia Southern University, Department of Logistics & Supply Chain Management

Georgia Southern University, Department of Logistics & Supply Chain Management

Úvod

Nabízíme bakalářské obory obchodní administrativy (BBA), které se specializují na logistiku a intermodální dopravu, stejně jako vedoucí odboru řízení s důrazem na řízení provozu. Naše studijní programy poskytují studentům dovednosti v oblasti řešení problémů a znalost dodavatelského řetězce potřebné k řízení a vedení moderních organizací. Poskytujeme také základní kurzy pro rozvoj kriticky myslících dovedností studentů podnikání tím, že vyučujeme nejvyšší úrovně základních tříd v podnikové statistice, optimalizaci a řízení operací pro všechny hlavní společnosti BBA.

Odborné kurzy dodávané oddělení slouží našim programům MBA a doktorskému programu v oboru logistiky a řízení dodavatelského řetězce.

Vývoj vedoucích postav je součástí naší kultury. Naše inovativní osnovy zahrnují obchodní základy a současné trendy dnešního podnikatelského prostředí. Naučíte se z fakulty, která je dobře známa svým publikovaným výzkumem a silou svých výukových dovedností. Naši členové fakulty se skutečně starají o váš úspěch jako student a budou se usilovně snažit připravit vás na budoucí úspěch v dnešním vysoce konkurenčním globálním prostředí.

Co je logistika a intermodální doprava (LIT)?

Logistika zahrnuje zajištění správného produktu, správného množství a správného stavu, na správném místě, ve správný čas, pro správného zákazníka za správnou cenu. Intermodální přeprava spočívá v kombinování nákladových a / nebo servisních výhod více než jednoho způsobu dopravy v efektivním, bezproblémovém pohybu výrobků.

Co je operační management (OM)?

Podniky vytvářejí hodnotu tím, že vyrábějí produkty a poskytují služby, které splňují nebo překračují očekávání zákazníků. Řízení provozu se zabývá procesy, kterými společnost využívá své zdroje k vytváření těchto produktů a služeb způsobem, který maximalizuje jejich hodnotu.

Proč vysoká škola podnikání v Gruzínské jižní univerzitě?

 • Mezinárodní akreditace od AACSB

Pouze instituce s prokázanými záznamy o akademické dokonalosti jsou schopny získat tuto důležitou známku schválení, takže můžete počítat se získáním vysoce kvalitního vzdělávacího zážitku.

 • Prostředí péče

Gruzie Jižní poskytuje prostředí zaměřené na studenty, které vedou administrátoři, fakulty a zaměstnanci, kteří skutečně záleží na vašem úspěchu.

 • Interakce s fakultami a vedoucími firmami

Naše třídy jsou vyučovány kvalifikovanými profesory, ne absolventy, a velikost tříd je často malá. Regionální a národní řečníci navštěvují pravidelně školní areál, aby se mohli podílet na našich každoročních programech "Executive-in-Residence" a "Accounting Day".

 • Prvotřídní zařízení a počítačové laboratoře

Oddělení logistiky a řízení dodavatelského řetězce je umístěno v budově College of Business, které disponuje nejmodernějšími multimediálními učebnami a čtyřmi počítačovými laboratořemi s nejmodernější technologií.

 • Stáže

Statistiky vám pomohou lépe integrovat akademické znalosti s praktickými aplikacemi. Vystavení logistickým praktikám a podnikatelskému prostředí vám také pomůže rozhodnout, který kariérní postup je pro vás vhodný, a pomožte vám začít s kariérou dříve, než vstoupíte do pracovního procesu trvale. Studenti logistiky v poslední době získali stáže kliknutím sem.

 • Stipendia a finanční pomoc

Každý rok jsou studentům uděleny logistické stipendia na základě výkonnosti ve třídách, profesionálního potenciálu a finanční potřeby. Finanční podporu stipendijního programu poskytuje Gruzínský přístavský úřad, Dopravní klub Atlanta, Asociace námořní Atlanta, Propeller Club of Savannah, Savannah námořní asociace, Gruzínská zahraniční obchodní konference a Savannah Traffic Club.

 • Off-Campus Learning

Výukové pobyty studentů jsou jedinečnou vlastností programu LIT. Nedávné prohlídky zahrnovaly návštěvy úřadu Georgia Ports, distribučního centra Wal-Mart a distribučního centra Home Depot. Program LIT také těží z jeho vztahů s řadou průmyslových organizací. Každý rok se studenti vybírají k účasti na národních a regionálních konferencích a schůzkách.

Místa

 • Statesboro

  P.O. Box 8036 Statesboro, 30460, Statesboro

  Otázky