Keystone logo
Georgian State University Of Theatre And Film

Georgian State University Of Theatre And Film

Georgian State University Of Theatre And Film

Úvod

Divadlo Shota Rustaveli a Státní univerzita filmu Georgia trénují herce činohry a filmu, hudebního divadla, loutkářství, loutek a pantomimy, režiséry činohry, filmu a televize, kameramany, divadelní a filmové kritiky, historiky umění, specialisty na televizi a další média, choreografové, manažeři cestovního ruchu a odborníci z kulturně-vzdělávacího sektoru.

Naši studenti získali mezinárodní úspěch a nejvyšší ocenění na různých filmových a divadelních festivalech a soutěžích.

Na univerzitě je divadlo D. Aleksidze, vědecká knihovna, laboratoře, vzdělávací, vědecký ústav, který připravuje encyklopedie gruzínského divadla a kina.

Univerzita má fakulty dramatu, filmu a televize, humanitních věd, sociálních věd a managementu a gruzínské lidové hudby a tance, kde více než tisíc studentů získává bakalářské, magisterské a doktorské tituly.

Univerzita hrála obrovskou roli při výcviku odborníků na divadlo a kino pro celý kavkazský region. Univerzita vychovala specialisty pro ruská, arménská, ázerbájdžánská, abcházská, osská, ingušská, čečenská a další divadla. Mnoho dnes slavných divadel bylo založeno na základě školení a diplomových představení univerzity (například Cinema Actors Theatre, Meschetian Theatre, Theatre Metekhi, Achmeteli Theatre, Theatre of Saingilo, Pantomime Theatre atd.).

Univerzita udržuje tvůrčí a vědecké vztahy s univerzitami v různých zemích.

Místa

  • Tbilisi

    Davit Aghmashenebeli Avenue,40, , Tbilisi

    Otázky