Keystone logo
Global College Malta

Global College Malta

Global College Malta

Úvod

Vřelé přivítání v Global College Malta. Vítejte!

Global College Malta je jednou z nejprestižnějších a prozíravých soukromých institucí středomořského regionu se sídlem na Maltě. Jsme známí tím, že nabízíme výjimečné, vysoce kvalitní vysokoškolské a postgraduální kurzy. Naše holistické, prvotřídní vzdělávání a mezioborové osnovy, jsou zaměřeny na přípravu našich studentů na uspokojivou a vysoce obohacující kariéru.

Všechny naše kurzy jsou relevantní a související s průmyslovým odvětvím a aktivně podporují kreativitu, řešení problémů, kritické myšlení a pozitivní reflexi nejnovějších trendů a technologií potřebných k uspokojení potřeb měnícího se globálního prostředí a trhů.

Na Global College Malta našich kurzech jsou navrženy tak, aby zlepšily zaměstnatelnost, a hrdě nabízíme speciálně navržené vysoce kvalitní kurzy v oboru podnikání a managementu. Jedinečná síla naší instituce je poháněna uznávanými odbornými znalostmi a pedagogickými dovednostmi našich renomovaných akademiků z celého světa, přináší nepřeberné množství rozsáhlé a špičkové výuky, obchodní a průmyslové zkušenosti. Jsme hrdí na to, že vás vítáme, jako naše další generace lídrů v oboru, zapojit se s námi prostřednictvím jedinečného zážitku z učení a pomoci vytvořit vaši úspěšnou budoucnost. Naším cílem je vybavit vás dovednostmi a znalostmi, které vám pomohou uspět v globálně konkurenčním prostředí. Ať už si vyberete jakýkoli kurz, přejeme vám mnoho úspěchů a mimořádně příjemný a obohacující zážitek z učení.

O studijním světě Global College Malta

Study World Global College Malta je součástí úspěšného mezinárodního poskytovatele dalšího a vysokoškolského vzdělávání, který má instituce umístěné po celém světě. Proto se připojujete k velmi úspěšné celoglobální vzdělávací síti. Global College Malta navázala silná partnerství s řadou prestižních britských univerzit a tyto zkušenosti a znalosti se promítnou do vašich studijních kurzů. Tyto mezinárodní vazby umožňují našim studentům a těžit z příležitosti studovat na Maltě při dosažení titulů udělených světoznámými britskými univerzitami.

Dlouho založeno na Maltě

S téměř desetiletou zkušeností na Maltě, si Global College Malta vybudoval zaslouženou pověst vysoké kvality a má silné a úzké vazby s místním průmyslem. Mnoho našich studentů pokračovalo v rozvoji velmi úspěšné kariéry v maltských a mezinárodních organizacích, svědectví o vysoké kvalitě a potenciálu rozvoje dovedností všech našich kurzů. V posledním desetiletí, vysoká škola absolvovala velké množství studentů, kteří mají velmi vyhledávané akademické a praktické dovednosti, které jsou nyní potřebné v pracovním prostředí 21. století. Naši studenti mají uznávané dovednosti v oblasti vedení, řízení inovací, kreativní myšlení, a komunikace. Náš studentský sbor je z velké části složen z profesionálů, kteří se snaží buď zlepšit své odborné zkušenosti s akreditovanou akademickou kvalifikací, nebo profesionálně růst dalším studiem. Rozmanité zkušenosti našich studentů a lektorů pomáhají vytvářet velmi bohaté, živé a stimulující vzdělávací prostředí, ve kterém jsou lidé aktivně povzbuzováni ke sdílení svých názorů a znalostí, aby pomohli přinést prospěch třídě jako celku. Studium na vysoké škole je vždy vzrušující a inovativní!

Akreditované kurzy

Vedení a řízení, marketing, lidské zdroje, strategické myšlení a finance jsou některé z oblastí, na které se naši studenti mohou specializovat při zápisu na jeden z kurzů nabízených na Global College Malta. Všechny naše kurzy jsou formálně validovány a akreditovány Maltským úřadem pro další a vysokoškolské vzdělávání a lze je studovat na řadě akademických úrovní v Maltském kvalifikačním rámci.

Učitelská fakulta jmenovaná Global College Malta má opravdu vynikající dovednosti a zkušenosti ve všem, co má co do činění s moderním obchodem a řízením, poskytnout našim studentům fantastický praktický základ ve všech oborech, které učíme.

Global College Malta vždy splňuje své motto - rozvíjení lidí k jejich skutečnému potenciálu - neustálým poskytováním akademické dokonalosti a poskytováním vysoce kvalitní podpory a pomoci poskytované všem našim studentům.

Kurzy pro pracující profesionály

Global College Malta aktivně se stará o potřeby zaneprázdněného pracujícího profesionála - ať už pracujícího rodiče, generálního ředitele rušné organizace, zaměstnance usilujícího o povýšení nebo o osobu, která chce rozšířit své znalosti a zkušenosti získáním akademické kvalifikace atd. Zajišťujeme tyto zaneprázdněné lidi v mnoha různých, podpůrné a vzrušující způsoby:

 • Naše jízdní řády jsou speciálně navrženy tak, aby vyhovovaly těm lidem, kteří mají zaneprázdněné zaměstnání na plný úvazek. Výuka na všech našich kurzech se obvykle koná večer dvakrát nebo třikrát týdně.
 • Naši vysoce zkušení vedoucí pracovníci podpory studentů. Každý z našich studijních programů má specializovaného zaměstnance, jehož úkolem je jednoduše zajistit plynulé spojení mezi vysokou školou, naši lektoři a všichni naši studenti poskytováním užitečné podpory během celé akademické cesty našich studentů.
 • Nabízíme modulární kurzy, které jsou speciálně navrženy pro zaneprázdněné profesionály, kteří možná budou muset pracovat nevyzpytatelně a kteří nemusí mít stálý pracovní plán. Tím, že má modulární strukturu, jste snadno schopni „hop on, a hop off“ své učení, jak diktují vaše individuální okolnosti.
 • Konkrétně se staráme o ty, kteří možná nějakou dobu nestudovali nebo kterým možná chybí sebevědomí tím, že pořádají podpůrná sezení, která je rychle zrychlí, aby si mohli opravdu užít a úspěšně dokončit svůj kurz.

Aktivně vítáme studenty ze všech oblastí života a uděláme vše, co je v našich silách, abychom se pokusili zajistit, aby jejich zkušenosti s učením s vysokou školou byly co nejpříjemnější a co nejvíce naplňující. Jsme vždy k dispozici, abychom poskytli podporu a pomoc, a jdeme nad rámec toho, abychom se pokusili poznat každého z našich studentů, abychom lépe porozuměli tomu, jak jim pomoci dosáhnout jejich skutečného potenciálu. Jsme velmi hrdí na to, že zpětná vazba našich studentů je opravdu dobrá!

Vlastnosti kampusu

  Místa

  • Il-Kalkara

   Global College Malta, Smart City Malta SCM 01, Ricasoli, SCM 1001, Il-Kalkara

  • Buona Vista area

   SmartCity Malta SCM01, , Buona Vista area

  Otázky