Keystone logo
Goldsmiths, University of London

Goldsmiths, University of London

Goldsmiths, University of London

Úvod

Mezinárodně proslulý pro naše kreativní a inovativní přístup k výuce a výzkumu, u zlatníků nabízíme bakalářském, magisterském, učitelství a vrátit se k studii příležitostí v předmětech pokrývající umění, společenské vědy, humanitní vědy a výpočetní techniky. Jsme ve světě 100 nejlepších, a Spojené království je top 20, univerzity pro umění a humanitní obory, a jsou řazeny devátý ve Velké Británii pro světový 4 * výzkum (Research Assessment Exercise 2008). Naše akademická excelence je znázorněna na našem členství v roce 1994 Group, která sdružuje vybraný počet výzkumných zaměřených vysokých škol. Byli jsme součástí University of London více než 100 let. Náš unikátní akademický přístup pochází z interakce 15 akademických oddělení, spolu s řadou menších center a jednotek. Náš výrazný postoj k učení podporuje studenty zkoumat nápady, napadat hranice, vyšetřovat čerstvé způsoby myšlení, a natáhnout svou mysl intelektuálně a kreativně. Mnozí z našich bývalých studentů se stali vůdci a inovátoři ve zvolené oblasti. Patří mezi ně Antony Gormley, Mary Quant, Damien Hirst, James Blake, Sam Taylor-Wood, Graham Coxon a Malcolm McLaren. Máme silnou tradici v práci s místní komunitou se tak rozšířil přístup k vysokoškolskému vzdělávání a celoživotního učení, a naše katedra Professional a komunitního vzdělávání (PACE) pokračuje tento závazek. Goldsmiths se nachází ve městě New Cross, jihovýchodním Londýně. Zářivé, městské a výborné dopravní spojení do centra Londýna, je to ideální základnou pro zažívat a užívat si kapitál.

Statistika

 • Mezinárodní studenti:

  20%

 • 0
 • Poměr studentů a učitelů:

  14 do 1

Vlastnosti kampusu

Goldsmiths je kampus s jedním místem, jen 10 minut od centra Londýna. To znamená, že můžete využívat všechny výhody studia na univerzitě ve stylu kampusu, ale také mít rychlý a snadný přístup ke všemu, co Londýn nabízí. V srdci kampusu Goldsmiths je College Green - velký zelený prostor, který je ideální pro revizi, setkání s přáteli nebo účast na společenských aktivitách.

Nabízíme řadu možností ubytování – ať už preferujete podporované prostředí hal, nebo více samostatného bydlení. V Goldsmiths máme jen něco málo přes 1 200 pokojů v našich kolejích, které se nacházejí v kampusu, v blízkosti a napříč Londýnem.
Všechny haly mají kuchyň se sporákem, lednicí, mrazákem, mikrovlnnou nebo kombinovanou troubou, dále Wifi a přístup do prádelny. Váš pokoj bude mít postel, stůl a židli a šatní skříň a budete mít buď společnou koupelnu a WC, nebo vlastní sociální zařízení, v závislosti na typu pokoje, který si vyberete. Pokud požádáte o garsonku, budete mít vlastní koupelnu a kuchyňský kout. Studenti, kteří si vyberou standardní pokoje nebo pokoje s vlastní koupelnou, budou sdílet kuchyň s ostatními studenty.

  Stipendia a financování

  Goldsmiths nabízí řadu finanční podpory včetně stipendií a stipendií. Ty jsou udělovány na základě různých kritérií, například akademických úspěchů nebo osobních okolností.
  Některá z našich stipendií a stipendií zahrnují naše cestovní stipendia, Goldsmiths Equity Awards a Goldsmiths International Scholarships.

  Žebříčky

  Ve Spojeném království obsadila 63. místo

  Kompletní hodnocení univerzitního průvodce 2022

  Zařazeno mezi 500 nejlepších světových univerzit [přesná závorka = 401–500]

  The Times Higher Education World University Ranking 2022

  Zařazeno mezi 500 nejlepších světových univerzit [přesný počet = 461., pokles oproti 416. v roce 2021]

  QS World University Rankings 2022 (embargo do 8. června 2021)

  69. „nejmezinárodnější*“ univerzita na světě [*to se týká čistě šíře mezinárodních studentů, které máme, nikoli akademických pracovníků]

  QS World University Rankings 2022 (embargo do 8. června 2021)

  Studenti zvolili jednu z nejlepších kreativních univerzit ve Spojeném království

  Který? Univerzita 2018 (pozn. v roce 2019 neuvádíme)

  Studenti zvolili jednu z nejlepších politických univerzit ve Spojeném království

  Který? Univerzita 2019

  Tři nejlepší univerzita ve Spojeném království pro produkci zakladatelů podniků a 12. pro produkci generálních ředitelů a MD.

  Studie 2021, kterou provedla společnost Hitachi Capital Invoice Finance, analyzovala data od více než 8,4 milionů absolventů, kteří od roku 2000 opustili 121 britských univerzit a stali se buď generálními řediteli nebo výkonnými řediteli, nebo si založili vlastní podnik.

  https://www.hitachicapital.co.uk/business-finance/invoice-finance/invoice-finance-blog/which-university-graduates-are-most-likely-to-become-a-ceo/

  href="https://www.businessleader.co.uk/which-university-produces-the-most-ceos/124016/

  12. místo v zemi pro sociální mobilitu

  Studie Institutu pro fiskální studia a Sutton Trust, listopad 2021. Měřil počet studentů s přístupem poté, co získali nárok na bezplatné školní stravování ve věku 16 let. Poté byl počet studentů FSM ve skupině s nejvyššími příjmy ve věku 30 let.

  href="https://www.suttontrust.com/universities-and-social-mobility-data-explorer-rankings/

  Top 10 ve Spojeném království pro intenzitu výzkumu

  Kompletní tabulky univerzitních průvodců ligy 2021

  Život v kampusu a vybavení

  • Vyhrazená kariérní služba s praktickými pohovory, oznámeními o práci a recenzemi životopisů.
  • Knihovna, která je otevřena téměř každý den v roce.
  • Specializovaný tým Wellbeing, který vás bude podporovat během vašeho studia, včetně schůzek s poradenstvím.
  • 9 z 10 našich studentů jde po absolvování do práce nebo dalšího studia (DLHE 2016-17).
  • Na mnoha hřištích jsou k dispozici standardní zařízení.

  U Goldsmiths najdete komunitu jako žádná jiná. Od hudebních show po umělecké výstavy, hackathony a divadelní produkce, Goldsmiths srší kreativní energií na každém rohu.
  Existuje mnoho společností a sportovních klubů, do kterých se můžete připojit a které jsou pro vás fantastickým způsobem, jak poznat nové lidi. Můžete se také zúčastnit mnoha různých akcí a aktivit pořádaných SU a dalšími studenty.
  Londýn, známý svým kulturním životem a rozmanitostí, byl zvolen světovým městem číslo jedna jako studentské město (QS Best Student Cities 2022).
  Najdete zde světoznámé galerie, muzea, divadla, festivaly, obchody, trhy a parky, které můžete prozkoumat – mnohé z nich zdarma a nedaleko kampusu.


  Pokud hledáte kvalitu života a pulzující směs lidí, na místě, které se neustále mění a nabízí nové zážitky; pak je Goldsmiths fantastickou volbou pro vaše studium.

  Místa

  • London

   Goldsmiths, University of London New Cross , SE14 6NW, London

  Chat with students

  Otázky