Keystone logo
© Domus Academy
Gran Sasso Science Institute GSSI

Gran Sasso Science Institute GSSI

Gran Sasso Science Institute GSSI

Úvod

GSSI – Gran Sasso Science Institute je mezinárodní Ph.D. škola a centrum pro výzkum a vysokoškolské vzdělávání v oblastech fyziky, matematiky, informatiky a společenských věd. Byla založena v roce 2012 v L'Aquila (Itálie) jako Centrum pro pokročilá studia INFN – Národního institutu jaderné fyziky a poté byla založena v březnu 2016 jako School of Advanced Studies poskytující postgraduální vzdělávání. Prostřednictvím každodenní spolupráce a interakce mají výzkumníci a studenti příležitost vybudovat si důkladné znalosti výzkumných metod a experimentovat s kontaminací zájmů, inovativními přístupy a multikulturními výměnami ve všech aktivitách GSSI. Při řešení složitosti dnešního světa jsme odhodláni odstranit všechny překážky mezi oblastmi studia a výzkumu GSSI, kde interdisciplinarita a vzájemné obohacování jsou základem všeho, co děláme. Mezi naše cíle patří šíření vědeckých výsledků do společnosti a propagace kulturních akcí pro širokou veřejnost, občany a školy.

GSSI - Gran Sasso Science Institute nabízí 36 Ph.D. stipendia pro akademický rok 2022/23 a zve k přihláškám na stipendia pro Ph.D. Programy „Astročásticová fyzika“ (9), „Matematika v přírodních, společenských vědách a vědách o živé přírodě“ (9), „Informatika“ (9), „Regionální věda a hospodářská geografie“ (9).

Oficiální jazyk pro všechny Ph.D. kurzy je angličtina .

Stipendia se udělují na 4 roky a jejich roční částka je 16 159,91 EUR hrubého. Všichni Ph.D. studenti mají zdarma ubytování v zařízeních GSSI a využití menzy.

Vlastnosti kampusu

    Místa

    • L'Aquila

      Viale Francesco Crispi,7, 67100, L'Aquila

      Otázky