Keystone logo
Grenoble Ecole de Management

Grenoble Ecole de Management

Grenoble Ecole de Management

Úvod

Grenoble Ecole de Management (GEM) získal národní i mezinárodní uznání. Více než jen škola, GEM představuje otevřenou laboratoř, díky níž se 8 000 studentů a 500 zaměstnanců každý den učí a pracuje na řešení složitých problémů a překonávání hlavních výzev pro podnikání a společnost.

Společnost byla založena v Grenoblu, město vědy a techniky, naše škola výrazně rozvinula své odborné znalosti v oblasti řízení technologií a inovací - odbornost, která je nyní základem excelence naší značky a mezinárodního proslulosti.

Vytvořením vlastního vzdělávacího modelu se GEM stal centrem experimentování, studia a tvorby. Škola nabízí 50 vzdělávací programy ve francouzštině a angličtině, které pokrývají všechny úrovně studia od vysokoškoláka po absolventa, doktorské a další vzdělávání. Studenti se mohou účastnit programů poskytovaných v Grenoblu, Paříži, Berlíně, Singapuru, Moskvě, Gruzii nebo Casablance.

Jako instituce pro vysokoškolské vzdělávání (EHSV) přidružená k obchodní a průmyslové komoře v Grenoblu je GEM zakládajícím členem kampusu GIANT Innovation Campus v Grenoblu. Škola je akreditována AACSB, EQUIS a AMBA a členem francouzského „Conférence des Grandes Ecoles“. Jeho programy jsou pravidelně hodnoceny významnými mezinárodními ekonomickými novinami a časopisy.

Naše poslání

Prostřednictvím našich odborných znalostí v oblasti řízení technologií a inovací, naší úzké vazby s naším územím a ekosystémem, a naší schopnosti předvídat a doprovázet přechody, využíváme vzdělávání a výzkum, abychom poskytli odpovědi na velké výzvy 21. století, a proto přispívají ke světu, který je spravedlivější, mírumilovnější a odpovědnější

Ve společnosti GEM, sjednocujeme technologii, inovace a společnost, abychom vyškolili vůdce a manažery, aby jednali v rychle se měnícím světě. Prostřednictvím společného úsilí, propagujeme dovednosti a znalosti, aby odpovídaly výzvám 21. století.

Vlastnosti kampusu

Mezinárodní

Aby společnost Grenoble Ecole de Management podpořila rozvoj mezinárodního podnikání a vyškolila manažery v multikulturních situacích, zavedla dalekosáhlou strategii rozvoje svých mezinárodních poboček:

 • 2 kampusy ve Francii: Grenoble a Paříž
 • 7 mezinárodních kampusů: Německo, Čína, Spojené státy americké, Gruzie, Maroko, Rusko a Singapur
 • 5 mezinárodních kanceláří

  Akreditace

  Akreditace EFMD EquisAkreditace AMBAAkreditace AACSB

  Požadavky na přijetí do programu

  Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

  Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

  Místa

  • Grenoble

   Grenoble Ecole de Management 12, rue Pierre Sémard BP 127 , 38003, Grenoble

   • Grenoble

    Grenoble Ecole de Management 12, rue Pierre Sémard BP 127, 38003, Grenoble

    • Los Angeles

     Los Angeles, Spojené státy americké

     • Paris

      96 rue Didot, 75014, Paris

      • Grenoble

       Grenoble, Francie

       Otázky