Keystone logo
Huntsville Bible College Doktor ministerstva
Huntsville Bible College

Doktor ministerstva

Huntsville, Spojené státy americké

0 Semesters

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Huntsville Bible College Doctor of Ministry– Biblical Leadership je navržen tak, aby poskytoval pokročilou přípravu na oblast biblického vedení. Účelem programu je rozvíjet kompetentní a efektivní odborníky, kteří by převzali kritické vedoucí role. Doktor ministerstva v biblickém vedení usnadňuje rozvoj kreativních, inovativních, věrných a zkušených křesťanských vůdců, kteří budou strategicky řešit změny a výzvy v tomto 21. století, přičemž budou věrní Velké komisi. Křesťanští vůdci, kteří budou sloužit v různých funkcích v tradičním i netradičním prostředí, budou vybaveni tak, aby se stali ještě efektivnějšími, efektivnějšími, produktivnějšími a relevantnějšími. Zahájí nová ministerstva, která budou řešit měnící se současné klima církve a současnou komunitní kulturu. Pracovní příležitosti zahrnují pastora, pomocného pastora, správce kostela, instruktora vysoké školy, administrátora vysoké školy, neziskové vedoucí, organizační vedoucí.

Po ukončení studia bude student vybaven tak, aby mohl provádět následující:

Studenti ověří a zdokonalí teologické základy služby v oblasti své specializace.

Studentům bude umožněno popsat a vyhodnotit různé přístupy k biblickému vedení v rámci neziskových a neziskových organizací, v soukromých i veřejných organizacích.

Studenti se naučí používat vhodnou výzkumnou metodologii k hodnocení a zdokonalování své praxe služby.

Studenti dokončí projekt a disertační práci, odrážející jejich teologické základy pro službu a jejich porozumění zdravým principům výzkumu při integraci interdisciplinárních záležitostí.

Studenti budou vybaveni, aby učednili nové vůdce a zvýšili efektivitu své vlastní služby.

Studenti integrují biblický světonázor s principy vedení, vzdělávání a společenských věd tak, aby měli ucelený základ potřebný k vedení, kamkoli Bůh volá.

Doktor ministerstva v biblickém vedení na Huntsville Bible College bude následovat vzorec jiných akreditovaných institucí vysokoškolských kohortních programů. Studenti doktorského studia budou přijímáni individuálně. Studenti však budou přijati do kohorty (jako skupina / komunita studentů / spolužáků), která postupně začne a bude pokračovat společně přes studijní program až po promoci. Výsledkem tohoto dynamického, interaktivního a postupného studijního programu bude, že si doktorandi rozšíří své znalosti a dovednosti, budou rozvíjet celoživotní vztahy a budou si navzájem sloužit jako povzbuzení v rámci celého procesu vztahů mezi studenty a vrstevníky. Pokud student neuspěje v základním nebo požadovaném kurzu, bude si muset vzít dovolenou a poté vrátit následující kohortní rok spojený s jinou skupinou student-peer. V důsledku nabídky plánovaných kurzů nebude student schopen urychlit svou práci na kurzu, který je určen pro dřívější dokončení doktorského studijního programu.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy